HAYAT FELSEFEM; ÖNCE ÜLKEM!

İki ay boyunca ekranlarda, meydanlarda, afişlerde, billboardlarda, sosyal medyada, broşürlerde, kimi zaman sokakta, çarşıda, pazarda, bazen çat kapı karşımızda farklı siyasi partilerin ve adayların vaatlerini dinledik...

İki ay boyunca ekranlarda, meydanlarda, afişlerde, billboardlarda, sosyal medyada, broşürlerde, kimi zaman sokakta, çarşıda, pazarda, bazen çat kapı karşımızda farklı siyasi partilerin ve adayların vaatlerini dinledik konuşmalarına kulak verdik.

Her zaman olduğu gibi bu seçimlerinde çok önemli olduğu bütün siyasiler tarafından vurgulandı. Bu öneme binaen, kimi insanlar izine gitmediler veya izinlerini yarıda kestiler.

Seçimler önemlidir.

Çünkü seçim, yalnızca sandığa bir kâğıt parçası atmaktan ibaret değildir.

Seçim ve oy, düşüncemiz demektir, dünya görüşümüz demektir, milli ve manevi değerlerimiz demektir, yerli ve milli şuur demektir.

Adaylar seçimleri kazanmadan önce, seçmenlerin gönlünü kazanmak için yoğun çaba sarf ettiler.  Gece gündüz, iftarda sahurda, bayramda seyranda çalışmalarına devam ettiler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
MÜSRİF KART 25 Şubat 2019 | 61 Okunma Yeni moda; yıllara meydan okuma 18 Şubat 2019 | 172 Okunma Bu adamı hangi ormandan kesmişler? 04 Şubat 2019 | 144 Okunma En kolay ölüm 30 Ocak 2019 | 380 Okunma BİR DÜŞÜNCE BİR EYLEM 24 Ocak 2019 | 120 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar