Amerika’nın meridyeni

ABD’nin enleminden boylamından, bitki örtüsünden, yüzölçümünden kısacası coğrafi özelliklerinden bahsetmeyeceğim.Dünyayı perde arkasından yöneten Yahudi tahakkümünü konu alan...


ABD’nin enleminden boylamından, bitki örtüsünden, yüzölçümünden kısacası coğrafi özelliklerinden bahsetmeyeceğim.
Dünyayı perde arkasından yöneten Yahudi tahakkümünü konu alan, medeniyetleri sömürü, gasp ve yağma üzerine kurulu; bilimleri, sanatları, felsefeleri, tarihleri, sanayileri, ekonomileri hep bu çarkın dişlileri gibi hareket eden. Bunu yaparken de hiç bir dini, ahlaki, vicdani, siyasi, insani bir bariyerleri ve sınırları olmayan İsrail ve Amerikan emperyalizminden bahsedeceğim.
70 milyon Kızılderilileri yok eden, kara derilileri köleleştiren, sarı ırkı sömüren, bu kanlı mirası tüketerek bu günlere gelen ve bu güce ulaşan Amerika’dan da öte bir Amerika olduğunu bilmemiz gerekiyor.
1850 yılında Amerika’da yaşayan Yahudilerin 17 bin civarında olduğu, günümüzde ise nüfusun 6 milyonu bulduğu ve ülkenin en önemli birimlerinde yuvalandığı çöreklendiği Amerikan müesses nizamının bildiği ama dillendirmeye cesaret edemediği bir gerçek. Özellikle iş dünyasının tek hakimi olan, Amerikan markası olarak bildiğimiz bir çok ürünün gerçek sahibi Yahudi işadamlarıdır. Yahudilerin bir diğer özelliği birbirine tutkun olmaları ve her konuda birbirlerine destek olmalarıdır. Lobi faaliyetleri, örgütlenme sistemleri,tink-tank kuruluşlarına hakimiyetleri her zaman en öncelikli tercihleridir.
Amerika’da Siyonist odaklar özellikle bilim adamlarını, medya patronlarını, sivil toplum kuruluşlarını elinde tutmasını, finans gücüne ve faizci bankacılık sistemine hakim olmaları ABD’de ve küresel ölçekte bir güç olmalarını sağlamıştır.
Ayrıca yeri gelmişken; elma ile armudun birbirine karıştırıldığı gibi Yahudi ve Musevi kavramlarını da ma...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
MÜSRİF KART 25 Şubat 2019 | 61 Okunma Yeni moda; yıllara meydan okuma 18 Şubat 2019 | 174 Okunma Bu adamı hangi ormandan kesmişler? 04 Şubat 2019 | 147 Okunma En kolay ölüm 30 Ocak 2019 | 384 Okunma BİR DÜŞÜNCE BİR EYLEM 24 Ocak 2019 | 120 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar