Plan ve sakinlik

Sinir harbini Fenerbahçe kazandı. Teknik direktörlerin maçında kazanan Pereira oldu. Dört maçtır kazanamayan Fenerbahçe, oyun olarak kötü değildi. Kamuoyunda Fenerbahçe'nin kötü oynadığı...

Sinir harbini Fenerbahçe kazandı. Teknik direktörlerin maçında kazanan Pereira oldu. Dört maçtır kazanamayan Fenerbahçe, oyun olarak kötü değildi. Kamuoyunda Fenerbahçe'nin kötü oynadığı yazılsa da Fenerbahçe rakiplerinin oyununun gerisinde değildi.

Dizilişler önemli değildir. Önemli olan futbolcu tavrıdır. Bu Pereira'nın sözüydü. Dörtlü defans başlayan Fenerbahçe, üçlü defans oynarken derbi galibiyetini elde etti. Doksan dakika boyunca zorlu Galatasaray derbisinde ayakta kaldılar. Son yirmi dakika yorgunluklarından dolayı baskı yeseler de, bir kişi eksik kalsalar da geri adım atmadılar. Belinden sakatlığı olan Berke Özer'den ileri uçtaki Berisha'ya kadar bir takım olduklarını hissettirdiler.

İki takım da izleyenlere keyif veren bir maç oynadı. Kaybetme lüksleri olmamasından dolayı maç sinir harbine dönse de sonuna kadar kazanmak için her şeylerini ortaya koydular.

Galatasaray kontratak oynamaktan vazgeçip, topa hükmettiği anlarda ev sahibi olduğunu hissettirdi. P

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Orta saha arızası 08 Mayıs 2023 | 89 Okunma Sezon sonu 03 Nisan 2023 | 302 Okunma Rakibi kendisi 20 Mart 2023 | 115 Okunma Düşük Vites 05 Mart 2023 | 76 Okunma Çok iyi puan 03 Şubat 2023 | 110 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar