Plan ve sakinlik

Sinir harbini Fenerbahçe kazandı. Teknik direktörlerin maçında kazanan Pereira oldu. Dört maçtır kazanamayan Fenerbahçe, oyun olarak kötü değildi. Kamuoyunda Fenerbahçe'nin kötü oynadığı...

Sinir harbini Fenerbahçe kazandı. Teknik direktörlerin maçında kazanan Pereira oldu. Dört maçtır kazanamayan Fenerbahçe, oyun olarak kötü değildi. Kamuoyunda Fenerbahçe'nin kötü oynadığı yazılsa da Fenerbahçe rakiplerinin oyununun gerisinde değildi.

Dizilişler önemli değildir. Önemli olan futbolcu tavrıdır. Bu Pereira'nın sözüydü. Dörtlü defans başlayan Fenerbahçe, üçlü defans oynarken derbi galibiyetini elde etti. Doksan dakika boyunca zorlu Galatasaray derbisinde ayakta kaldılar. Son yirmi dakika yorgunluklarından dolayı baskı yeseler de, bir kişi eksik kalsalar da geri adım atmadılar. Belinden sakatlığı olan Berke Özer'den ileri uçtaki Berisha'ya kadar bir takım olduklarını hissettirdiler.

İki takım da izleyenlere keyif veren bir maç oynadı. Kaybetme lüksleri olmamasından dolayı maç sinir harbine dönse de sonuna kadar kazanmak için her şeylerini ortaya koydular.

Galatasaray kontratak oynamaktan vazgeçip, topa hükmettiği anlarda ev sahibi olduğunu hissettirdi. P

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Plan ve sakinlik 22 Kasım 2021 | 81 Okunma Moral puanı ve taraftar 04 Ekim 2021 | 147 Okunma Yolu uzun 01 Ekim 2021 | 33 Okunma Günlük performans 05 Eylül 2021 | 40 Okunma Güneş'e yazar!.. 21 Haziran 2021 | 63 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar