Hop oturduk hop kalktık

Topu vermek istesen de veremeyeceğin bir rakip Andorra. Hal böyle olunca top sende %85 oranında kaldığında çabuk oynamalısın. Ay-yıldızlı kramponlarda 40 yaşındaki Emre’den daha çabuk düşünen bir...

Topu vermek istesen de veremeyeceğin bir rakip Andorra. Hal böyle olunca top sende %85 oranında kaldığında çabuk oynamalısın. Ay-yıldızlı kramponlarda 40 yaşındaki Emre’den daha çabuk düşünen bir oyuncumuz yoktu sahada. Onun başlattığı ataklar ve oyuncu kalitemizle yakaladığımız karamboller dışında pozisyon üretemedik.

Maça bir türlü giremediğimizin göstergesi oyuncuların kulakları tribünde oynamasıydı. Andorra ceza sahası civarında topla buluştuğunda tribünlerden yükselen “vur” isteğini ya şutla kırmadılar ya da şut atmaya yeltendiler. Tribünden izlediğim bu maçta duyguları yüksek bir taraftar vardı. Sahada aynı ölçüde karşılığı yoktu.

Zaman zaman teknik olmakla artistik yapmayı karıştırdık. Bu anlarda top ayağımıza dolaştı. Güven’in çıkıp Kenan’ın girmesi doğru karardı. Fakat ilk yarı oyun orta saha merkezinde Emre’nin yanına Andülkadir Parmak’ı çağırıyordu. Geriden akıl koyarak öndeki hücumculara pas atacak oyuncuda eksik kaldık.

Oyunumuzla maçı daki

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Veda haftası 25 Temmuz 2020 | 27 Okunma Bireysellik 19 Temmuz 2020 | 41 Okunma Bildiğini oynamak 14 Temmuz 2020 | 37 Okunma Acı sezonun sonu 12 Temmuz 2020 | 9 Okunma Yabancı serbest olsun 09 Temmuz 2020 | 80 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar