Faydalılar arasında en faydalı

Maç öncesi açıklanan on bir görenleri endişelendirdiği gibi oynamadı Fenerbahçe. Yardımlaşması yüksek, ayağındaki topun kıymetini bilen bir takım görüntüsündeydiler....

Maç öncesi açıklanan on bir görenleri endişelendirdiği gibi oynamadı Fenerbahçe. Yardımlaşması yüksek, ayağındaki topun kıymetini bilen bir takım görüntüsündeydiler. Kasımpaşa’nın da eksikleri nedeniyle en formda halinde olmaması maçı kolay koparmalarına yetti.

Bir futbolcuyu överken pek çok sıfat kullanabilirsiniz. “Faydalı” en az kullanılanlardan biridir. Bunun sayısı artmışsa takım oyunundan bahsedersiniz.

Dün Fenerbahçe’de faydalı oynayan futbolcu sayısı fazlaydı. Muhtemelen taraftarını mutlu etmeyecektir. Ancak bu oyunu temel alıp, bunun üzerine gitmeyen hiçbir takım kalıcı başarı elde edemez. Mame Thiam faydalılar arasında en faydalıydı dün gece. Pelkas ise transfer edilirken dikkat çekmese de takımda şu anda fark yaratan oyuncu durumunda. Dün orta saha ile hücum oyuncularını birbirine bağlayan oyuncuydu. Onun bu oyununu yükselttiği ölçüde Fenerbahçe’nin puan tablosunda yükselişi devam eder.

Uzun b

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
On dakika 12 Ocak 2021 | 32 Okunma Faydalılar arasında en faydalı 05 Ocak 2021 | 37 Okunma Diziliş değil tavır 24 Aralık 2020 | 74 Okunma Kadıköy düştü 13 Aralık 2020 | 176 Okunma Skora takılmadan 12 Kasım 2020 | 106 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar