Faydalılar arasında en faydalı

Maç öncesi açıklanan on bir görenleri endişelendirdiği gibi oynamadı Fenerbahçe. Yardımlaşması yüksek, ayağındaki topun kıymetini bilen bir takım görüntüsündeydiler....

Maç öncesi açıklanan on bir görenleri endişelendirdiği gibi oynamadı Fenerbahçe. Yardımlaşması yüksek, ayağındaki topun kıymetini bilen bir takım görüntüsündeydiler. Kasımpaşa’nın da eksikleri nedeniyle en formda halinde olmaması maçı kolay koparmalarına yetti.

Bir futbolcuyu överken pek çok sıfat kullanabilirsiniz. “Faydalı” en az kullanılanlardan biridir. Bunun sayısı artmışsa takım oyunundan bahsedersiniz.

Dün Fenerbahçe’de faydalı oynayan futbolcu sayısı fazlaydı. Muhtemelen taraftarını mutlu etmeyecektir. Ancak bu oyunu temel alıp, bunun üzerine gitmeyen hiçbir takım kalıcı başarı elde edemez. Mame Thiam faydalılar arasında en faydalıydı dün gece. Pelkas ise transfer edilirken dikkat çekmese de takımda şu anda fark yaratan oyuncu durumunda. Dün orta saha ile hücum oyuncularını birbirine bağlayan oyuncuydu. Onun bu oyununu yükselttiği ölçüde Fenerbahçe’nin puan tablosunda yükselişi devam eder.

Uzun b

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İtalya kalesi uzakta! 12 Haziran 2021 | 71 Okunma Tebrikler Beşiktaş... 16 Mayıs 2021 | 82 Okunma Ana plandakiler kadroda 15 Mayıs 2021 | 48 Okunma Enerjileri yükseldi 09 Mayıs 2021 | 78 Okunma Letonya laneti 31 Mart 2021 | 126 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar