Türkiye’ye Suriyeliler tuzağı...

Ülkemiz son yıllarda eşine emsaline rastlanmayacak nitelikte bir ev sahipliğine sahne oluyor.

Benzeri Asr-ı Saadet’te Ensar-Muhacir ilişkisinde görülen bu kardeşlik destanı ne yazık ki son günlerde şer güçlerin Türkiye’ye kurduğu bir tuzağa dönüştü. Bu tuzağı ise yine milletimizin yardımseverliği ve feraseti bozacaktır.

Bırakın insanın insana yardım etmesini, yardıma muhtaç insanlara yardım edenlerin bile sorgulandığı bir dünyada ve dahi ülkede yaşıyoruz.

İtalya açıklarında yardıma muhtaç mültecilere yardım eden gemi kaptanının gözaltına alındığı bir dünyada Türkiye ve Türk halkı son yıllarda bütün dünyaya örnek teşkil edecek bir yardımseverlik sergiliyor.

Ülkelerindeki iç savaştan kaçan Suriyeliler, Avrupa kapılarından adeta tekme tokat kovulduktan sonra sinesini kendilerine sonuna kadar açan Türkiye’ye sığındılar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kur’an ayetleri ışığında İstanbul Sözleşmesi 18 Temmuz 2019 | 3.504 Okunma 15 Temmuz’dan daha güçlü ve sinsi tehlike: İstanbul Sözleşmesi 15 Temmuz 2019 | 2.800 Okunma Dindarlar İstanbul Sözleşmesi’ne niçin kör, sağır ve dilsiz? 11 Temmuz 2019 | 2.236 Okunma Şeytanın en büyük zaferi: İstanbul Sözleşmesi 08 Temmuz 2019 | 1.961 Okunma Türkiye’ye Suriyeliler tuzağı... 04 Temmuz 2019 | 2.070 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar