“Sayın Cumhurbaşkanım, Allah rızası için sesimizi duyun…”

“Eşin, ya da çocuğun sebepsiz yere karakola telefon etse, bir baba olarak işin bitti. Hemen 'şiddet' adı altında evden uzaklaştırma alıyorsun. Bir evin çatısını kaldırdığınız zaman o eve; yağmur da dolu da kar da toz da toprak da düşer.

Baba evin çatısıdır. Baba evin içerisinden çıktıktan sonra çocuklar sorumsuz hareket eder. O çocuklar terörist de olur, hırsız da olur yankesici de olur. Her şeyi polisiye tedbirlerle halletmek mümkün değildir. İstanbul Sözleşmesine göre 'Kadının beyanı esastır, erkeğin beyanı ise geçersizdir.' Kadın ne kadar yalan beyanda bulunursa o kadar geçerlidir. Adalet Bakanlığı bu konuda para kazanıyormuş. Yani bir kazanç kapısı haline getirmişler. Savaş meydanlarında bileğimizi bükemeyen Avrupa, İstanbul Sözleşmesi’yle aile yapımızı yıkarak zafer elde etmiştir.

Sayın Cumhurbaşkanı televizyon ekranlarında 'dindar nesil yetiştireceğiz' diyor. Dindar nesil dediği, anne babaya kan kusturan evlatlar mıdır, namaz kılmayan evlatlar mıdır, sabaha kadar internet başında oyunlar oynayan ve anne babasını rahatsız eden evlatlar mıdır, ailenin yıkılmasına sebep olan evlatlar mıdır? Sayın Cumhurbaşkanım biz size bunlar için oy vermedik. Sayın Cumhurbaşkanım, Allah rızası için sesimizi duyun. Sayın Cumhurbaşkanım! İstanbul Sözleşmesinin 'Kadının beyanı esastır, erkeğin beyanı geçersizdir.' saçmalığı neticesinde; şubat ayının soğuğunda, bu soğuk kış günlerinde dışarıda arabada yatıyorum. Size soruyorum, bunun vebali kimedir? Allah rızası için bu konuya eğilin. 'Emri bil maruf nehyi anil münker' vazifesini yerine getirdiğim için bugün bu durumdayım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hocalarımızı sahalarda görmek istiyoruz… 20 Şubat 2020 | 299 Okunma Keşke Müslüman olmasaydık..! 17 Şubat 2020 | 695 Okunma Dini istismar etmenin yeni adı: Tuğçe Işınsu mu? 13 Şubat 2020 | 3.053 Okunma “Sayın Cumhurbaşkanım, Allah rızası için sesimizi duyun…” 10 Şubat 2020 | 4.374 Okunma Yüzyıllık algıya kanmayın! 06 Şubat 2020 | 2.219 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar