Jennifer Lopez kaç asgari ücret eder?

Sosyal adaletsizliğin ve gelir dengesizliğin ne kadar bozulduğuna dair çarpıcı bir örnek.

Bir garip memleketiz vesselam.

Bir tarafta asgari ücret ile geçinmeye çalışan (daha doğrusu geçinemeyen, açlık sınırının altında yaşayan) milyonlarca insan varken diğer taraftan bir ecnebi şarkıcıyı ayakta dinleyebilmek için 3 tane asgari ücrete eşdeğer olan 7 bin lirayı veren insanlar da var. Ecnebi şarkıcıyı locadan dinlemek isteyenlerin ödediği parayı telaffuz etmeye ise vicdanım elvermiyor.

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez'in Antalya'daki konserine 2 gün kala biletler tükenmiş. Dünyaca ünlü şarkıcıyı ayakta dinlemek isteyenler 7 bin lira, locadan izlemek isteyenler ise 50 bin Euro (yaklaşık 300 bin lira) ödemiş...

ABD'li dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, 'It's My Party' turnesi kapsamında 6 Ağustos Salı günü, Antalya'nın Serik ilçesine bağlı turizm bölgesi Belek'teki Regnum Carya Otel'de konser verecek. Sahnede 2 saat kalması beklenen Lopez'i ayakta dinlemek isteyenlerin 7 bin lira ödediği konser için ayrılan loca fiyatları ise 50 bin Euro’ya çıktı.

Antalya'da 3 gece geçirecek Lopez, 5 yatak odası ile özel havuzu ve helikopter pisti bulunan, kurşungeçirmez camla kaplı 3 katlı villada kalacak. 90 kişilik özel ekibi, Lopez ile birlikte 2 uçakla gelecek. Türkiye'den de 60 kişilik ekibin katılımıyla toplam 150 kişilik teknik ekip, Lopez'in konserinde görev alacak. Normal konserlerde 70- 80 ışık kullanılırken, Lopez konseri için otel yönetiminden 800 ışık talebinde bulunuldu.

Öte yandan konsere 2 gün kala Regnum Carya Otel yönetiminin, Jennifer Lopez'in kalacağı villa ile sahne alacağı konser alanında çalışmalara hızla devam ediliyor. Sahne kurulumlarının ve ışık sistemlerinin özel olarak ayarlandığı, otel yönetimi tarafından açıklandı. Lopez için Isparta'dan güller getirildiği ve kulis süsleme çalışmalarının başladığı belirtildi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Müslümanlar neden böyle!? 18 Kasım 2019 | 2.348 Okunma Paganizmin Kemalizm çıkışı... 14 Kasım 2019 | 2.671 Okunma Tebrikler AKP! Milleti şaşırtmaya devam ediyorsunuz... 11 Kasım 2019 | 654 Okunma Ahlaksızlık operasyonu 07 Kasım 2019 | 3.443 Okunma Yozlaşmanın dibine vurmak... 04 Kasım 2019 | 2.648 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar