Filistin ve sarı öküz…

Dünyanın baş belası İsrail yine yaptı yapacağını.Yine Müslümanların kutsallarına dokunup, ibadet etme özgürlüklerini elinden aldı. Yine kan döktü, cana kast etti.Yine mala, mülke, namusa...

Dünyanın baş belası İsrail yine yaptı yapacağını.

Yine Müslümanların kutsallarına dokunup, ibadet etme özgürlüklerini elinden aldı. Yine kan döktü, cana kast etti.

Yine mala, mülke, namusa saldırdı…

Huylu huyundan vazgeçmezmiş. Genel olarak insanlık tarihinin özel olarak da son elli yılda Filistinlilerin ve Müslümanların baş belası olan İsrail, Filistinli Müslüman kardeşlerimize yönelik zulmüne devam ediyor.

Görünen o ki tüm tepkilere, tüm karşı çıkmalara karşın devam edecek. Bu dün böyleydi, bugün de böyle görünen o ki yarın da aynısı olmaya devam edecek.

Filistinli kardeşlerimize karşı bütün dünyanın önünde açık açık yapılan haksız tutuklamalar, sorgusuz-sualsiz sokak ortasında infazlar, biz Müslümanların göğsünde Filistin davasının haklılığını yüceltiyor ve yeşertiyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Üzümcünün üzümleri… 25 Mart 2019 | 4.297 Okunma Seçim vaatlerinde ne yok? 21 Mart 2019 | 4.398 Okunma Haçlı Kedi Erdoğan’dan hamle bekliyor! 18 Mart 2019 | 5.271 Okunma Filistin ve sarı öküz… 14 Mart 2019 | 4.290 Okunma Ezanı ıslıklayan diller kopsun… 11 Mart 2019 | 4.685 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar