Dini istismar etmenin yeni adı: Tuğçe Işınsu mu?

Bugünlerde gerek sosyal medyada gerek yazılı ve görsel medyada gerekse kitap dünyasında fırtına gibi esen yeni bir isim var: Tuğçe Işınsu.Kendisini “Spiritüel Danışman” olarak lanse eden...

Bugünlerde gerek sosyal medyada gerek yazılı ve görsel medyada gerekse kitap dünyasında fırtına gibi esen yeni bir isim var: Tuğçe Işınsu.

Kendisini “Spiritüel Danışman” olarak lanse eden Işınsu’nun yeni kitabı şu anda Türkiye’de en çok satanlar listesinin en tepesinde yer alıyor!

Tuğçe Işınsu’nun gerek kullandığı “Spiritüel Danışman” gerekse kitaplarının isimleri olan El-Vedud, El Cami, Ol Der ve Olur kelimelerine baktığınızda karşınızda dini hassasiyeti olan bir insan bekliyorsunuz ister istemez.

Lakin gelin görün ki Işınsu’nun gerek görüntü gerekse yaşam tarzının din ile uzaktan yakından alakası yok. Gayet dekolte giysilerle çıktığı programlarda ve sosyal medyada yayınladığı fotoğraflarda dini hassasiyeti görmek mümkün değil.

Ancak buna rağmen Işınsu gerek kitaplarında gerekse televizyon programlarında dini argümanları bol miktarda kullanmaktan çekinmiyor.

Anlattıklarına baktığınız zaman sanki karşınızda bir “şeyh” veya “evliya” var sanıyorsunuz ama görüntü bunun tam tersini söylüyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Küresel baronların yeni proje yüzü: Çocuklar 24 Şubat 2020 | 2.378 Okunma Hocalarımızı sahalarda görmek istiyoruz… 20 Şubat 2020 | 301 Okunma Keşke Müslüman olmasaydık..! 17 Şubat 2020 | 695 Okunma Dini istismar etmenin yeni adı: Tuğçe Işınsu mu? 13 Şubat 2020 | 3.054 Okunma “Sayın Cumhurbaşkanım, Allah rızası için sesimizi duyun…” 10 Şubat 2020 | 4.374 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar