Bazen yetinmek gerekir…

Biliyorum bu konuda çok şey yazıp çizildi, çok şey söylendi. Ancak olay o kadar muhteşem ve güzel ki yazmamak haksızlık olacaktı. Bu konu ne kadar yazılıp çizilse, hakkında ne kadar şey söylense de zannımca az kalır.

Bu olay topluma o kadar güzel dersler vermektedir ki hakkında filmler çevrilmeli, kitaplar yazılmalı ve hatta çocuklarımızın ders kitaplarına müfredat olarak konulmalıdır.

Emin olun bu olay Batı'da yaşanmış olsaydı yapımcılar ellerinde kurguları hazır sinema filmi çekmek için çoktan sıraya girmişlerdi. Sinema alanında en büyük ödülleri alacaklarını bildikleri için birbirleri ile yarış haline girerlerdi. Çünkü bu olayın enstantaneleri arasında çok ama çok büyük anlamlar gizli.

Tahmin ettiğiniz gibi Ümmü Gülsüm’den bahsediyorum.

Hani şu “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasına katılan ve hepimize unutulmaz dersler veren güler yüzlü insandan…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bazen yetinmek gerekir… 16 Ocak 2020 | 2.663 Okunma Batı Medeniyetinin şerrinden Allah’a sığınırım…. 13 Ocak 2020 | 2.443 Okunma Kindar nesil sizden sorulur! 09 Ocak 2020 | 3.124 Okunma Yerli otomobilzedeler oluşturmayalım… 06 Ocak 2020 | 2.661 Okunma Çok Güzel Hareketler Değil Bunlar… 02 Ocak 2020 | 5.688 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar