Allah’ın tuzağı ve zavallı koronacılar…

“Hani kâfirler seni tutuklamak veya öldürmek, ya da (Mekke’den) çıkarmak için tuzak kuruyorlardı. Onlar tuzak kuruyorlar. Allah da tuzak kuruyordu. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır.” (Enfal Suresi, 30....

“Hani kâfirler seni tutuklamak veya öldürmek, ya da (Mekke’den) çıkarmak için tuzak kuruyorlardı. Onlar tuzak kuruyorlar. Allah da tuzak kuruyordu. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır.” (Enfal Suresi, 30. Ayet)

Hatırlarsanız bir önceki yazımı bu ayeti kerime ile bitirmiştim.

Ve yine hatırlarsanız önceki yazılarımdan birisinde “Herkesin bir planı varsa Allah’ın da bir planı var” sözünü hatırlatmıştım.

Görebildiğim ve hissedebildiğim kadarıyla koronavirüs tuzağı ile insanlığın başına çorap örmeye çalışanların planları ve tuzakları bozulmaya başladı.

Allah’ın planı ve tuzağı ise şu an dalga dalga yayılmakta.

İblis’in uşaklığını yaparak koronavirüs tuzağı ile insanlığı yeni bir mecraya sürükleyenlerin planları şuydu: İnsanoğlunu kontrol altına alarak din, ahlak, gelenek ve görenekten uzak; dinsiz, Allahsız, ahlaksız bir toplum yetiştirmek!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İkinci evliliği niye yapmayalım ki? 04 Haziran 2020 | 61 Okunma Sultan Mehmet’in akledemediği, Başkanın mega projesi… 01 Haziran 2020 | 2.048 Okunma 1000 yıl sürmeyen 28 Şubat ve ebedi sürecek Cehennem… 28 Mayıs 2020 | 2.376 Okunma Kimseler görmesin, kimseler bilmesin… 25 Mayıs 2020 | 2.148 Okunma Turizm Bakanı’nın gafı ve Köy Enstitüleri 21 Mayıs 2020 | 2.970 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar