ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Akrebi göstermek…

Bir insana yapılabilecek en güzel iyiliklerden birisi de ensesinde kendisini sokmaya çalışan akrebi gösterip onun zararlarından kurtarmaktır .

Mustafa Sabri Beşer
Mustafa Sabri Beşer İnternethaber
06 Aralık 2018 | 4.2 K

Bir insana yapılabilecek en güzel iyiliklerden birisi de ensesinde kendisini sokmaya çalışan akrebi gösterip onun zararlarından kurtarmaktır. Ancak bunun hiç de böyle olmadığını acı bir tecrübeyle öğrenmiş bulunmaktayım…

Ak Partiyi bekleyen Zecir tokadı…!” başlığı ile kaleme aldığım bir önceki yazımdan sonra çeşitli tepkiler aldım. Tebriklerini iletenlerin yanı sıra “şimdi zamanı mı” deyip AK parti ve İslamiyet düşmanlığı ile suçlayanlar da oldu şahsımı.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki ne şahsımı övenlere ne de beni düşmanlıkla itham edenlere karşı bir minnet veya özür duygusu taşımıyorum. Ben sadece doğru bildiğim bir şeyi yapmış olmanın verdiği o engin huzur duygusu içindeyim.

İnşallah bundan sonra da doğru bildiklerimi bu sütunlardan aktarmaya devam edeceğim.

Meşhur sözdür: “Hariçte düşmanla harp edilirken dâhilde silah çekilmez” Amenna. Zaten biz hiçbir zaman devletimiz, milletimiz ve devleti yönetenler düşmanlarla savaşırken onun karşısında olmadık.

Tam tersi 15 Temmuz gecesi köprüde darbecilere karşı vücudumuzu siper ettik. Yine ederiz. Her zaman devletimizin, milletimizin ve davamızın yanındaydık, olmaya devam edeceğiz.

Devamını Oku