ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Zafere Ulaşacak Taife

Doğulusuyla, batılısıyla bütün emperyalist kâfirler aç kurtların sürüye saldırmaları gibi İslam ümmeti üzerine saldırmaktadırlar .

Mustafa Kasadar
Mustafa Kasadar Milli Gazete
13 Eylül 2017 | 45

Doğulusuyla, batılısıyla bütün emperyalist kâfirler aç kurtların sürüye saldırmaları gibi İslam ümmeti üzerine saldırmaktadırlar. Müslüman halkları bölmek, parçalamak, ahlaken çökertmek, ırzlarını ve namuslarını lekelemek için seferber olmuş durumdadırlar ve bunda da çok büyük oranda emellerine ulaşmış gibidirler. Tabi ki kâfir üzerine düşeni yapmaktadır. Dolayısıyla da burada asıl suçlu cihadı terk ederek Allah’ın davasına sahip çıkmayan Müslümanlardır.

Müslümanların uzun tarihleri boyunca ne denli büyük felaketlerin, fitnelerin altından kalktıkları asla unutulmamalı ve bu gün yaşamakta olduğumuz bu çok ağır buhranların altından da ümmet olarak mutlaka kalkacağımızı asla hatırımızdan çıkarmamalıyız. Kâfirlerin zelil, Müslümanların da aziz olduğu günler Allah’ın inayetiyle yakındır. Biz, bize düşen görevleri yapmaya gayret edelim. İyi bir kul, samimi bir cihad eri olalım. “Zalimler nasıl bir inkılapla devrileceklerini yakında öğrenecekler” (Şuara, 227)

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER