‘Organize kötülük' olarak SMA'lıların ve duyarlılığın istismarı

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye çıkan çeyrek biletlerden 3’ünün satılmadığı ve ikramiyenin Türkiye Varlık Fonu’na kaldığı haberinden sonra, “bu para SMA...

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye çıkan çeyrek biletlerden 3’ünün satılmadığı ve ikramiyenin Türkiye Varlık Fonu’na kaldığı haberinden sonra, “bu para SMA hastalarının tedavisinde kullanılsın” kampanyası başlatıldı.

Kim başlattı bilmiyorum.

Ama daha önce TVF’yi itibarsızlaştırmak için kampanya yapan CHP, HDP ve İyi Parti, dakikalar içinde sahiplendi ve siyasi bir kampanyaya dönüştü.

Haliyle siyasi tepkiler de yarattı.

AKŞAM’ın ‘alamet-i farika’larından biri de sağlığa ilişkin haberleridir.

Özellikle SMA hastalarının durumunu gündeme getiren, tedavi için destek kampanyalarına ilişkin haberlere sıkça yer veririz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
YPG'li ‘bumerang terörist' ABD'ye döndü 19 Ocak 2021 | 190 Okunma Kılıçaroğlu'nun 9 maddesini yazmaya bütün medya korktu! 14 Ocak 2021 | 6.260 Okunma 'Sözde' muhalefeti neden tehlikelidir? 12 Ocak 2021 | 269 Okunma Kesin bilgi; darbenin arkasında ABD var 08 Ocak 2021 | 329 Okunma ‘Organize kötülük' olarak SMA'lıların ve duyarlılığın istismarı 05 Ocak 2021 | 214 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar