Ermenistan'ın propaganda ordusu da dağılmış

Ermenistan Başbakanı Paşinyan’ın kendi halkına ve birçok dilde dünyaya ‘yalan haber’ servis ettiği ‘kamu radyosu’ da propagandayı becerememiş.‘Öldürülen Azerbaycan askerleri’ haberi...

Ermenistan Başbakanı Paşinyan’ın kendi halkına ve birçok dilde dünyaya ‘yalan haber’ servis ettiği ‘kamu radyosu’ da propagandayı becerememiş.

‘Öldürülen Azerbaycan askerleri’ haberi yapması talimatı alan sözde editör, eline bir görüntü de verilmeyince, ‘google’dan ‘Azerbaycan’ ve ‘asker’ kelimeleriyle arama yapmış; önüne gelen ilk fotoğrafı ‘haber’e yapıştırmış.

Haliyle, “Azerbaycan için askere çağırsalar, gider savaşırım” dediği için bugünlerde haber olan müzisyen Serdar Ortaç’ın ‘bedelli askerlik fotoğrafı’ olduğundan habersiz!..

Üstelik aynı herzeyi, Türk oyuncu Aras Bulut İynemli’nin askerlik hatırası fotoğrafıyla da yemişler daha önce!

Bu konuda Yunanistan’ın da hakkını yememek lazım.

Onlar da

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Biden'ın Venezuela politikasına bakacağım! 27 Kasım 2020 | 171 Okunma CHP Biden'dan ‘Marshall yardımı' beklerken… 24 Kasım 2020 | 266 Okunma Ya bir de yangına körükle gelenleriniz, uzaktan davul çalanlarınız olsa... 17 Kasım 2020 | 205 Okunma Ah! Ahmet abi... 15 Kasım 2020 | 474 Okunma Erdoğan'ın 4 mesajı üzerine... 13 Kasım 2020 | 1.096 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar