Eleştiri var ama öz eleştiri yok!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dün Antalya'da sürekli eleştirdiği medyanın önünde içini döktü! Bütün TV kanalları, internet siteleri ve sosyal medya bu toplantıyı canlı canlı yayınladı.

 Sayın Başkan konuşmasının başından sonuna kadar hep eleştirdi ama hiç öz eleştiri yapmadı.
Futbol Federasyonu'ndan şikâyet etti. Federasyonun kararlarını, yönetimini beğenmediğini vurguladı. Federasyonun ya da başka güçlerin haber yaptırdığını bile ima etti. Keşke bu haberleri yaptıranların isimlerini de verseydi. En önemlisi Fenerbahçe ile ilgili konularda TFF'den haber sızdırıldığını dile getirdi. Sayın Koç resmen "TFF'de köstebek var" dedi.
MHK'den şikâyetçi. Türkiye'nin SABAH Spor'un sayesinde öğrendiği Zorlu görüşmesinde Zekeriya Alp'in kendisine tek tek konularla ilgili brifing verdiğini de anlattı. Sayın Koç bu görüşmeden de tatmin olmamış ki; MHK'den şikâyetçi ve gözlemcilerden şikâyet etti. Hatta hakemlerle ile gözlemciler arasında 'Ahbap çavuş ilişkisi var" dedi.


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kulüplerimiz patinaj yaparken Milli Takımı hedefe koymak! 16 Ekim 2020 | 53 Okunma "Hakemler haklıysa Serdar Tatlı operasyon adamıdır" 14 Ekim 2020 | 80 Okunma Asla vazgeçmeyiz 11 Ekim 2020 | 41 Okunma Yönetim huzursuz 10 Ekim 2020 | 45 Okunma Büyük iş çıkardık 09 Ekim 2020 | 41 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar