Yap-İşlet-Kepaze et!

Almanya’nın kıskandığı, Amerika’nın gıpta ile baktığı, İngiltere’nin imrendiği dünyanın en büyük, en mükemmel, en iyi, en muhteşem havalimanı kar nedeniyle...

Almanya’nın kıskandığı, Amerika’nın gıpta ile baktığı, İngiltere’nin imrendiği dünyanın en büyük, en mükemmel, en iyi, en muhteşem havalimanı kar nedeniyle kapandı.

Cumhurbaşkanı’nın talimatlarıyla İstanbul’a gelecek bakanlar köhne, modası geçmiş Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı! Sahi o neden kapanmadı? Kar oraya yağmadı mı?

★★★

İstanbul Havalimanı’nın kargo bölümü gecekondu gibi çökerken, Atatürk Havalimanı’nında hasar var mıydı?

Bakanlar neden zahmet edip İstanbul’a geldi? Telefonla halledemezler miydi? Kurumsallık bunu gerektirmez mi? Yetkililerin yok mu yetkisi? Burası parti devleti mi?

Ne yapacaklar ki? Kürek mi dağıtacaklar? Yolları mı tuzlayacaklar? Kar küreme aracı mı kullanacaklar? Havadan düşen karları mı tutmaya çalışacaklar?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tak Yemek Sepeti’ni koluna... 24 Mayıs 2022 | 411 Okunma Hesap yapamıyorsan kopya çek! 23 Mayıs 2022 | 575 Okunma Şansınıza küsün! 21 Mayıs 2022 | 8 Okunma Dolar neden artıyor? 18 Mayıs 2022 | 1.507 Okunma Ne krizi? Ahlat’a bakan köşkleri! 17 Mayıs 2022 | 567 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar