Ülkede üçün biri çalışıyor!

Her şey suni gündem… Tartışılan konular bugün varlar yarın yoklar… Oysa zamlar, sefillik, işsizlik… Her geçen gün daha da kötüye gidiyor.Muhalefetin cumhurbaşkanı adayı kim? Onu konuşalım....

Her şey suni gündem… Tartışılan konular bugün varlar yarın yoklar… Oysa zamlar, sefillik, işsizlik… Her geçen gün daha da kötüye gidiyor.

Muhalefetin cumhurbaşkanı adayı kim? Onu konuşalım. Sabah, akşam, günler, haftalar, aylar boyunca… Kitaba baktım, şahısları tarif ederken; “Girdiği kabın şeklini alabilen özelliğe sahip şahsiyetler” diyor. Parasıyla değil mi?

★★★

Aman diyeyim ekonomi konuşulmasın… Mevzu, ülkeyi fakirleştiren yolsuzluklara sakın taşınmasın. Tartışılması teklif dahi edilmesin. Görmezden gelinsin.

Zira normal bir ülke olsa gündem tek bir konu etrafında döner; parasızlık… Oysa çıkıyor, “Fransa ve Almanya’da insanlar yiyecek alamıyorlar” diyecek kadar farklı bir bakış açısı sunuyor. Gerçek olmadığını herkes biliyor! Ne fark eder?

★★★

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fransızlar açlıktan Eyfel Kulesi’ni kemiriyor! 11 Ekim 2021 | 998 Okunma Çiftçiye verilecek destek müteahhitlere gitti! 09 Ekim 2021 | 154 Okunma Tek plan, tek adam 08 Ekim 2021 | 578 Okunma 105 milyon dolar bağış nereye gitti? 06 Ekim 2021 | 1.248 Okunma Verdik yetkiyi sonrasını biliyorsunuz... 05 Ekim 2021 | 443 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar