Ülkede üçün biri çalışıyor!

Her şey suni gündem… Tartışılan konular bugün varlar yarın yoklar… Oysa zamlar, sefillik, işsizlik… Her geçen gün daha da kötüye gidiyor.Muhalefetin cumhurbaşkanı adayı kim? Onu konuşalım....

Her şey suni gündem… Tartışılan konular bugün varlar yarın yoklar… Oysa zamlar, sefillik, işsizlik… Her geçen gün daha da kötüye gidiyor.

Muhalefetin cumhurbaşkanı adayı kim? Onu konuşalım. Sabah, akşam, günler, haftalar, aylar boyunca… Kitaba baktım, şahısları tarif ederken; “Girdiği kabın şeklini alabilen özelliğe sahip şahsiyetler” diyor. Parasıyla değil mi?

★★★

Aman diyeyim ekonomi konuşulmasın… Mevzu, ülkeyi fakirleştiren yolsuzluklara sakın taşınmasın. Tartışılması teklif dahi edilmesin. Görmezden gelinsin.

Zira normal bir ülke olsa gündem tek bir konu etrafında döner; parasızlık… Oysa çıkıyor, “Fransa ve Almanya’da insanlar yiyecek alamıyorlar” diyecek kadar farklı bir bakış açısı sunuyor. Gerçek olmadığını herkes biliyor! Ne fark eder?

★★★

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
100 milyon dolarlık ikram! 28 Eylül 2022 | 709 Okunma İstanbul Merkez para kaçırıyor herkes 27 Eylül 2022 | 570 Okunma Helikopterden ekonomi analizi 26 Eylül 2022 | 415 Okunma Ne anlatacak acaba? 24 Eylül 2022 | 260 Okunma Üç vakte kadar patlar! 23 Eylül 2022 | 1.576 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar