Suudiler şimdi nerede saç ektirecekler?

Yahu ne acayip bir hismiş… Suudiler Türkiye’yi boykot ile tehdit ediyor. İnsan kendini bir garip hissediyor. Şimdi Türkiye, Suudilerin dış mihrakı mı? Çok tatlı! Bir an kendimi başka ülkelerin üzerinde oyun...

Yahu ne acayip bir hismiş… Suudiler Türkiye’yi boykot ile tehdit ediyor. İnsan kendini bir garip hissediyor. Şimdi Türkiye, Suudilerin dış mihrakı mı? Çok tatlı! Bir an kendimi başka ülkelerin üzerinde oyun oynayan ülke vatandaşı gibi hissettim.
Sosyal medyada başladı bile… “Türk mallarını kullanmayın”, “Salman’ın düşmanı bizim de düşmanımız” gibi mesajlar yayınlıyor. Troller aylık maaş alıyor. Ne kadar da Türkiye’ye benziyor!

★★★

Halbuki aramız ne kadar iyiydi… Reyhanlı’da 53 kişi öldürüldü, yas ilan edilmedi. Suudi Kralı öldü. Erdoğan, Afrika ziyaretini yarıda kesip Arabistan’a cenazeye gitti. Türkiye’de milli yas ilan edildi, bayraklar yarıya indi. Öyle de severdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ah be kadın, dertlerin tam ortasındasın! 19 Şubat 2019 | 930 Okunma Tuttuğunuz dolarlar bakalım ne olacak? 18 Şubat 2019 | 3.887 Okunma Hiç bana sordun mu bütçe ve işsizliği? 16 Şubat 2019 | 4.038 Okunma Yerimiz mi dar, yoksa sanayimiz mi dar? 15 Şubat 2019 | 1.875 Okunma Babasının parası ya hizmet yok oy yoksa! 13 Şubat 2019 | 3.060 Okunma
TÜM YAZILARI