Sandık ‘daha’ dedi!

Seçim bitti. Kılıçdaroğlu romantizmi sona erdi. Nasıl olsa bitmiş maçın yorumunu yapacak çok çıkacak. Biz önümüze bakalım. Biraz ona kafa yoralım.Tarihi bir seçimdi. Ekonomiyi tam manasıyla...

Seçim bitti. Kılıçdaroğlu romantizmi sona erdi. Nasıl olsa bitmiş maçın yorumunu yapacak çok çıkacak. Biz önümüze bakalım. Biraz ona kafa yoralım.

Tarihi bir seçimdi. Ekonomiyi tam manasıyla bitirdi! İktidar bu seçimi kazanabilmek için bütçeyi tarumar etti. Hadi buna alışığız da serbest piyasa ekonomisini bitirmesine ne demeli? Değer miydi?

★★★

Yeni dönem ekonomiye merhem olur mu? Yapmayın gözünüzü seveyim… Ne değişecek? Taze kan, genç yetenek Erdoğan geldi diye yurt dışından yeni para mı gelecek? Yoksa bir mucize mi gerçekleşecek?

Seçmene şirin görünebilmek adına bütün ekonomiyi makyajlamaya çalıştılar. Yağmur, seçim ikinci tura kalınca çiselemeye başladı. Makyaj aktı, krediler durdu. Dolar işlemleri kısıtlandı. Firma sahipleri fena ciyakladı.

★★★

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mülteci çalıştırana ucuz kredi desteği! 27 Eylül 2023 | 186 Okunma Türkiye ile iyi arasında büyük fark var! 26 Eylül 2023 | 263 Okunma Ekonomi deyince dön de bir bak haline... 25 Eylül 2023 | 424 Okunma Mesela faiz ne olacak gelecek aya? 22 Eylül 2023 | 431 Okunma Güvenceli esnek öpme modeli! 20 Eylül 2023 | 275 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar