Kafam basmadı bu işe!

Batman’da Gençlerle Buluşma programının görüntüleri paylaşıldı. Bir gün öncesinde çekilen program “canlı” ibaresiyle yayınlandı.Erdoğan, “Bizim ‘yap-işlet-devret’ diye...

Batman’da Gençlerle Buluşma programının görüntüleri paylaşıldı. Bir gün öncesinde çekilen program “canlı” ibaresiyle yayınlandı.

Erdoğan, “Bizim ‘yap-işlet-devret’ diye bir prensibimiz var. Pazarlığımızı yaparız, 15 sene, 20 sene, belki daha fazla. Bu şehir hastanesini yaparlar, işletirler ve bu yaptığımız anlaşmaya göre de 15 sene sonra, 20 sene sonra bırakırlar ve bizim cebimizden de bir kuruş çıkmaz” diye anlattı.

Bir genç de çıkıp soramadı mı Zafer Havalimanı’nı… Soramaz! Oturturlar mı orada soracak olanı…

★★★

Sonrasında, “Ben ekonomistim, devletin kasasından da bir kuruş çıkmaz, yaptığımız bu ama Bay Kemal’in kafası bu işlere basmaz” diye devam etti.

Ne yalan söyleyeyim benim de kafam basmadı bu işlere… Bana boşuna vermişler diplomayı galiba… Anlamama yardımcı olması açısından bir daha gençler ile buluşursa biri soru sorabilir mi benim adıma?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Faiz düşürüldükçe artan faiz! 18 Ocak 2022 | 127 Okunma Sözcü Gazetesi Yazarı Murat Muratoğlu: ''Enflasyonda 2023 destanı'' 17 Ocak 2022 | 710 Okunma Ben ağlarım ikimizin yerine 05 Ocak 2022 | 740 Okunma Enflasyon, kötü yönetimi tescilledi! 04 Ocak 2022 | 911 Okunma Halkı elektrik çarptı! 03 Ocak 2022 | 854 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar