Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan olmamalı!

Söylentilere göre Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan istifa etmek istedi. Merkez Bankası’nın bürokratlarının kendisinden habersiz görevden alınmasına sinirlendiği iddia edildi.Sinirlenir tabii… Bence de hemen istifa...

Söylentilere göre Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan istifa etmek istedi. Merkez Bankası’nın bürokratlarının kendisinden habersiz görevden alınmasına sinirlendiği iddia edildi.

Sinirlenir tabii… Bence de hemen istifa etmeli. Hem beni de düşünmeli… Ne demeç veriyor, ne çıkıp konuşuyor. Peki, ne yazacağım ben? Hiç düşünmüyor.

Lütfi Elvan

★★★

Ah be… Oysa Berat Bey öyle miydi? Özlüyorum valla kendisini… Her gün yeni bir yazı konusu yaratıyordu. Çokomelli bir kişilikti… Hindistan cevizli Eti Puf sevdiğini bizzat belirtmişti.

Lütfi Bey’in tweetlerine bakıyorum, devamlı toplantı resimleri… “Bir araya geldik”, gelin! “Değerlendirmelerde bulunduk”, bulunun! “Konuları ele aldık”, alın!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Arap prensi neden 10 milyar dolar verdi? 26 Kasım 2021 | 4.076 Okunma Esad faturayı Türkiye’ye kilitledi! 20 Kasım 2021 | 957 Okunma Faiz sebep şemsiye netice! 19 Kasım 2021 | 1.196 Okunma Bu, kitabını yazmış hali! 17 Kasım 2021 | 737 Okunma Kelepir ülke Türkiye! 16 Kasım 2021 | 625 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar