Eller günahkar!

Ekonomimizi batırmak suretiyle Türkiye’yi ele geçirmeye çalışanlar var. Şüphesiz dış mihraklar! Anlatılanlardan yola çıkarsak özellikle Erdoğan ve AKP’ye fena tutuklar! Dünyadaki tüm devletlerin...

Ekonomimizi batırmak suretiyle Türkiye’yi ele geçirmeye çalışanlar var. Şüphesiz dış mihraklar! Anlatılanlardan yola çıkarsak özellikle Erdoğan ve AKP’ye fena tutuklar!
Dünyadaki tüm devletlerin temel amacı mümkün mertebe Türkiye’ye zarar vermek… Suçlu Avrupa, suçlu Amerika, suçlu İngiltere, suçlu İsrail denir. Gerekirse suçlu üst akıl ilan edilir. Sahi üst akıl dedikleri kimdir?

* * *

Elalemin de çok umrundaydı bizim memleketin ekonomik hali… Herkesi saydılar fakat bir türlü ekonomiyi yönetenlere sıra gelmedi. Yapılan hataları hiç üstlenmedi! Eller günahkar ilan edildi!
Bakın, bu ülkenin dış mihraklara 466 milyar dolar borcu var! Bizi batıracaklar ve paralarını alamayacaklar. Öyle de geri zekalılar… Ciddi ciddi buna inananlar var!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Her şeyin bedeli var! 27 Mayıs 2019 | 567 Okunma Al bütün işsizleri işe bitsin bu işkence! 25 Mayıs 2019 | 713 Okunma ‘Üzmeye devam edeceğiz!’ 24 Mayıs 2019 | 890 Okunma Vatandaş neden döviz alıyor? 22 Mayıs 2019 | 1.066 Okunma 17 yıl geçti aradan 21 Mayıs 2019 | 876 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar