Ekonomi Suriye bataklığından çıkabilir mi?

Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır. Buraya kadar tamamdır. Teferruatlar arasında ekonomi de vardır.Amerikan Başkanı Trump onu demiş, bunu demiş, konuyu “Eğer limitleri aştığına kanaat getirdiğim herhangi bir...

Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır. Buraya kadar tamamdır. Teferruatlar arasında ekonomi de vardır.

Amerikan Başkanı Trump onu demiş, bunu demiş, konuyu “Eğer limitleri aştığına kanaat getirdiğim herhangi bir şey yaparsa, Türkiye’nin ekonomisini tamamen imha edeceğim ve yok edeceğim” diye bağlamış.

★★★

Yahu Trump, bir dur gözünü seveyim. Ortalık zaten karışık… Dolar almış başını gitmiş. Ne yatırım yapabiliyoruz, ne borçları ödeyebiliyoruz. Bir sus!

Trump tüccar kafasıyla düşündüğü için Amerika’nın bu askeri harcamalarından gelen faturaya baktığında fenalaşıyor ve bu gidişata son vermeyi kafaya koyuyor.

★★★

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Devlet ihalesini nasıl kaparsın? 21 Ekim 2019 | 400 Okunma Pamuk eller cebe! 19 Ekim 2019 | 578 Okunma Dokunmayın siz kendimizi batırırız biz! 18 Ekim 2019 | 1.011 Okunma Kazansan da sahada kaybedersin masada! 16 Ekim 2019 | 700 Okunma Bas gaza başkan bas gaza! 15 Ekim 2019 | 708 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar