Ekonomi Suriye bataklığından çıkabilir mi?

Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır. Buraya kadar tamamdır. Teferruatlar arasında ekonomi de vardır.Amerikan Başkanı Trump onu demiş, bunu demiş, konuyu “Eğer limitleri aştığına kanaat getirdiğim herhangi bir...

Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır. Buraya kadar tamamdır. Teferruatlar arasında ekonomi de vardır.

Amerikan Başkanı Trump onu demiş, bunu demiş, konuyu “Eğer limitleri aştığına kanaat getirdiğim herhangi bir şey yaparsa, Türkiye’nin ekonomisini tamamen imha edeceğim ve yok edeceğim” diye bağlamış.

★★★

Yahu Trump, bir dur gözünü seveyim. Ortalık zaten karışık… Dolar almış başını gitmiş. Ne yatırım yapabiliyoruz, ne borçları ödeyebiliyoruz. Bir sus!

Trump tüccar kafasıyla düşündüğü için Amerika’nın bu askeri harcamalarından gelen faturaya baktığında fenalaşıyor ve bu gidişata son vermeyi kafaya koyuyor.

★★★

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Adamlar görünmez baraj yapmışlar! 08 Temmuz 2020 | 644 Okunma Rezervlerimiz hiç yoktan kötü! 07 Temmuz 2020 | 809 Okunma Kadehler bütçenin şerefine kalkıyor! 06 Temmuz 2020 | 1.295 Okunma Enflasyonda “biz bağımsızız” ayağı! 04 Temmuz 2020 | 555 Okunma Ali Babacan Varlık Fonu’na neden düşman? 03 Temmuz 2020 | 986 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar