Çokomelli tam bir yıl önce gitti!

Türkiye ekonomisinden sorumlu bakan Berat Albayrak’ın Instagram vasıtasıyla “at izi it izine karıştı” diyerek istifasını bildireli bugün itibarıyla tam bir yıl oldu.Hatırlarsınız, medyanın yüzde...

Türkiye ekonomisinden sorumlu bakan Berat Albayrak’ın Instagram vasıtasıyla “at izi it izine karıştı” diyerek istifasını bildireli bugün itibarıyla tam bir yıl oldu.

Hatırlarsınız, medyanın yüzde 90’ı eğitimli köpek gibi haber bile yapamadı. Tepki dahi veremedi.

Berat Albayrak

★★★

Hakkını vermek lazım… Saray bile bu istifaya şaşırdı. Yazdı mektubunu, aldı ceketini gitti. Hiç çevirmedi, eğilip bükülmedi. Kimler istifa etmeye çalıştı da edemedi!

Zira ekonomide yaşanan felaketin sorumlusu sadece Berat Albayrak’tır demek haksızlık olur. Kendisi kayınpederinden enkaz devraldı. Altından kalkamadı.

★★★

Hata üzerine hata yaptı. Piyasa gerçeklerine uzak kaldı. Düzelteceğim diye gelip, iyice dağıttı öyle bıraktı. Bakın yine kulağımda “burası çok önemli” sesi yankılandı.

Berat Albayrak geldikten sonra ekonomi daha kötüye gitti. Berat Albayrak istifa etti, her şey daha da kötüleşti… Asıl değişmesi gereken sistem… Yoksa o gitmiş, şu gelmiş, bu hani bana demiş ne fark eder?

Suyun yoksa hepsi boşuna....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Faiz düşürüldükçe artan faiz! 18 Ocak 2022 | 80 Okunma Sözcü Gazetesi Yazarı Murat Muratoğlu: ''Enflasyonda 2023 destanı'' 17 Ocak 2022 | 703 Okunma Ben ağlarım ikimizin yerine 05 Ocak 2022 | 740 Okunma Enflasyon, kötü yönetimi tescilledi! 04 Ocak 2022 | 911 Okunma Halkı elektrik çarptı! 03 Ocak 2022 | 854 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar