ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Katil FETÖ evlerinden çıktı

Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin şehit edilmesinin ardından "Rize'deki saldırıya bir de böyle bakın!" başlıklı bir yazı kaleme almıştım .

Murat Kelkitlioğlu
Murat Kelkitlioğlu Yeni Birlik Gazetesi
11 Ocak 2019 | 11.4 K

Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin şehit edilmesinin ardından "Rize'deki saldırıya bir de böyle bakın!" başlıklı bir yazı kaleme almıştım.

Özetle, görünen gerekçenin ucuzluğuna dikkat çekmiş, "FETÖ bağlantısına göz atılmalı" demiştim. Soruşturmanın ilk aşaması tamamlanmış... Gelen bilgilere göre katil polis İsmail Hakkı Sarıcaoğlu, lise yıllarına kadar FETÖ evlerinde kalmış... Etrafında FETÖ'yle iltisaklı çok kişi varmış! Hatta yengesi bir örgüt 'abla'sıymış...
Soruşturma tamamlanıp, nihai bir iddianameye dönüştüğünde çok daha fazlasını görürsek şaşırmayalım. Zira karşımızdaki yapı, bu konuda belki de dünyanın en sinsi örgütü!  

***

Kılıçdaroğlu 1.4 milyonu nereye kullanacak?

Kılıçdaroğlu'nu siyaset sahnesine iten güçler, ilk günlerinde ellerine tutuşturdukları birkaç 'belge' ile kendisini parlatmanın yolunu bulmuştu. Keskinleşen siyasi atmosfer o dönem kendisi için bu anlamda ciddi sayılabilecek bir hareket alanı yarattı.
Sonra 17-25 Aralık kumpas 'belgeleri'ni Meclis kürsüsünden dillendirerek FETÖ'ye sözcülük yaptığı günleri gördük!

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER