ÇOK OKUNAN YAZARLAR

PKK’yı mı iktidar yapacaksınız?

Seçime artık sadece 2 gün kaldı ve ancak siyasete at gözlükleriyle bakanlara hamasi gelen net bir saflaşma var ortada!  Yani, bir yanda 15 Temmuz sonrası oluşan Yenikapı ruhunun vücut bulduğu Cumhur İttifakı, diğer yanda SP ve DP’yi garnitür olarak kullanan HDP destekli Millet İttifakı!  Aslında son birkaç seçime yansıyan bir projenin izdüşümü bu saflaşma! Batı merkezlerinde planlanan, eldeki malzemeye göre parlatılmaya çalışılan ve özünde bu ülkenin dik duran liderini hedef alan bir proje bahsettiğim .

Murat Kelkitlioğlu
Murat Kelkitlioğlu Akşam Gazetesi
22 Haziran 2018 | 8.0 K

Seçime artık sadece 2 gün kaldı ve ancak siyasete at gözlükleriyle bakanlara hamasi gelen net bir saflaşma var ortada! 

Yani, bir yanda 15 Temmuz sonrası oluşan Yenikapı ruhunun vücut bulduğu Cumhur İttifakı, diğer yanda SP ve DP’yi garnitür olarak kullanan HDP destekli Millet İttifakı! 

Aslında son birkaç seçime yansıyan bir projenin izdüşümü bu saflaşma! Batı merkezlerinde planlanan, eldeki malzemeye göre parlatılmaya çalışılan ve özünde bu ülkenin dik duran liderini hedef alan bir proje bahsettiğim. 

Geçen gün AKŞAM’ın birinci sayfasında kullandık, gündem çok yoğun olduğu için pek üzerinde durulmadı! Bir yıl önce ABD’ye giden CHP’li Öztürk Yılmaz, FETÖ kuryesi eski CHP’li Aykan Erdemir’le buluşup, dönemin CIA Başkanı Mike Pompeo’nun kurucularından olduğu “Demokrasiyi Koruma Vakfı”nda bir dizi toplantı yapıyor. 

Toplantılarda, HDP-CHP tabanlarını buluşturacak bir yürüyüş yapılması kararı  çıkıyor. Dönüşte de Kılıçdaroğlu, “Adalet” maskesiyle

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER