Ünlülerin Cep'ten güzellik tüyoları

Bu haftaki köşemizde milyonların sevdiği birbirinden renkli isimleri ağırladık ve kendilerine sağlık ve güzellik için kullandıkları mobil teknolojileri sorduk. Hepsi bu konuyla ilgili en az bir uygulama indirmiş. Spor...

Bu haftaki köşemizde milyonların sevdiği birbirinden renkli isimleri ağırladık ve kendilerine sağlık ve güzellik için kullandıkları mobil teknolojileri sorduk. Hepsi bu konuyla ilgili en az bir uygulama indirmiş. Spor salonlarına gitseler de günün farklı saatlerinde tek başlarına da antrenman yapıyorlar. Suyu düzenli içmeye, yogaya ve nefes terapisine çok özen gösteriyorlar.

HANDE ATAİZİ

Düzenli spor yapıyorum. Güne su içerek ve koşarak başlıyorum. Antrenmanlarımı iWatch saatim ile takip ediyorum. Yeniliklerin sıkı bir takipçisiyim. Ayrıca sporda bana yardımcı olan Workout App’ı da tercih ediyorum. Sağlıklı beslenmeme yardımcı olmak üzere de örnek menüler, kişiye özel besleyici ve lezzetli tarifler içeren Freeletics Nutrition uygulamasını da kullanıyorum. Uygulama, kalori ölçümü olmadan, hızlı ve görünür sonuçlar sunuyor.

AYŞE TOLGA

Sinema ve dizi oyunculuğunun yanı sıra sağlıklı yaşam alanlarında yaptığı çalışmalarla da adından söz ettiren Ayşe Tolga, aynı zamanda nefes hocası. Teknolojiyi çok iyi kullanan Tolga: “Nefes egzersizleri için Breathhub’u, yüz bakımı için Foreo’yu, zihni sakin tutmak için Calm’ı, düzenli koşu için Nike Run’ı, yoga için Alayoga’yı, zihin ve beyin sağlığı için de Geist uygulamasını kullanıyorum.”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çocuk koltuğu deyip geçmeyin 16 Ekim 2021 | 43 Okunma Bağımlılığa karşı 'Anne' taktikleri 09 Ekim 2021 | 67 Okunma Yapay zekanın 'Engeli' yok 02 Ekim 2021 | 39 Okunma Gözüm üstünde çocuğum 29 Eylül 2021 | 55 Okunma Ünlülerin Cep'ten güzellik tüyoları 25 Eylül 2021 | 28 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar