Sanatla büyüyecek

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) bünyesindeki yerli mobilya markası İstikbal, üzerinde ünlü ressam Devrim Erbil’in İstanbul temalı eserlerinin bulunduğu mobilyalarını dün İstanbul’daki Esma Sultan...

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) bünyesindeki yerli mobilya markası İstikbal, üzerinde ünlü ressam Devrim Erbil’in İstanbul temalı eserlerinin bulunduğu mobilyalarını dün İstanbul’daki Esma Sultan Yalısı’nda tanıttı.

Etkinliğe pandemi dolayısıyla Bodrum’daki evinden canlı olarak bağlanan Devrim Erbil, “Eserlerimi dolap kapaklarında, masa ve koltuklarda görüp, insanların yaşamına dokunduğunu hissetmek bana büyük bir heyecan verdi” dedi.

YENİ PROJELER

TMSF Başkanı Muhiddin Gülal da şirketlerin büyümesini sadece finansal rakamlarla değil, kültür-sanat, tarih, spor gibi bir çok alanda projeler üretmek veya mevcut projelere destek olmalarıyla da değerlendirmek gerektiğini söyledi.

Gülal “Erciyes Anadolu Holding ve mobilya sektöründeki en değerli markalardan biri olan İstikbal Mobilya’nın da kültür, tasarım ve sanat odaklı bir projeye imza atmış olmasından dolayı gurur ve mutluluk duyduk” diye konuştu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dijital detoks zamanı 08 Ağustos 2020 | 9 Okunma Genç iş insanlarından büyüme reçetesi 05 Ağustos 2020 | 38 Okunma Kadınlara örnek tekno girişimler 01 Ağustos 2020 | 51 Okunma En 'Çekici' makineler 30 Temmuz 2020 | 43 Okunma Stratejik oyuncaklar 25 Temmuz 2020 | 23 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar