Her derde deva koltuklar

Dijital dönüşümle birlikte masaj koltuklarında da yeni bir devrin kapıları aralandı. Telefondan kontrol edilen ve kablosuz şarj özellikleri olan bu akıllı ürünler, özel ısıtma sistemleriyle damarları genişleterek kasları yumuşatıyor.

Bazısı ise özel terapi kokuları ve dinlendirici ışık yayıyor. Vücuttan toksinleri atma garantisi sunan bu cihazlar, kamburluk, migren, bel ağrısı ve diz problemlerinin azaltılmasında büyük etki sağlarken aynı zamanda zayıflamaya da yardımcı oluyor. Bu hafta ergonomik yapıları nedeniyle hem ofis hem de evlerde rahatlıkla kullanılabilen akıllı masaj koltuklarını sizler için masaya yatırdık.

OgawaMaster Drive

Malezya merkezli yapay zeka destekli bu makine, oturduğunuzda vücut hatlarınızı hassas bir şekilde analiz ederek çalışmaya başlıyor. Yani vucüdunuzun neresinde sorun varsa onu direkt algılıyor. 22 farklı otomatik masaj yapabilen koltuk, size uygun masajları da önerebiliyor. Müzik ve ışık terapisi de uygulayan koltukta 7 inçlik dokunmatik kumanda yer alıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
2020 hedeflerini tutturma rehberi 15 Şubat 2020 | 29 Okunma Huawei ve Turkcell güçlerini birleştirdi 13 Şubat 2020 | 341 Okunma Hacker'lar '14 Şubat' mesaisinde 12 Şubat 2020 | 53 Okunma Taraftar 'cep'ten coşacak 10 Şubat 2020 | 52 Okunma Teknoloji aşka geldi 08 Şubat 2020 | 41 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar