Görme engelliye sesli e-posta

Cep telefonlarından sunulan yapay zeka destekli bu hizmet sayesinde anlaşmalı kişi ve kurumlardan gelen maillere yüklenen özel bir kodlama ile mailler sesli olarak tane tane okunuyor ve gerektiğinde işlem yapılması için yönlendirme...

Cep telefonlarından sunulan yapay zeka destekli bu hizmet sayesinde anlaşmalı kişi ve kurumlardan gelen maillere yüklenen özel bir kodlama ile mailler sesli olarak tane tane okunuyor ve gerektiğinde işlem yapılması için yönlendirme sağlanıyor.

DEVLERLE İŞBİRLİĞİ

Related Digital Genel Müdürü Sedat Kılıç, “Hizmet verdiğimiz kurumlar arasında Mavi Jeans, Boyner, Ikea, gittigidiyor, n.11 gibi dev markalar var. Bu markaların müşterilerine gönderdiği örneğin kampanya ya da diğer bilgilendirme mailleri sesli olarak engelli vatandaşlarımıza ulaşıyor. Bu sistem teknik olarak kişiden kişiye de verilebiliyor” dedi.

İHRACAT BAŞLIYOR

Halihazırda şu an binin üzerinde görme engellinin bu hizmeti kullandığını ifade eden Sedat Kılıç, “Kısa sürede bu rakam rekor seviyelere çıkacaktır. Sesli e-posta hizmeti şu an dünyada ilk ve bunu ihraç etmeyi de hedefliyoruz. Hamburg, Londra ve Dubai’de ofisler açtık. Teknolojimizin tamamı Türk mühendislerin eseri” diye konuştu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yasadışı bahis oynarken çarpıldılar 27 Mayıs 2020 | 88 Okunma Evde sıkılmak yok 23 Mayıs 2020 | 28 Okunma 1.000 TL’ye alınacak en güçlü 5 telefon 16 Mayıs 2020 | 514 Okunma Yaklaşana kızan teknolojiler 09 Mayıs 2020 | 28 Okunma Teknolojik anneler 05 Mayıs 2020 | 48 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar