Dışarıyı evinize getiren uygulamalar

Koronavirüs salgını sebebiyle evde kaldığınız için düzenli beslenmeyi, spor yapmayı, işleri yürütmeyi ve eğlenmeyi unutursanız başka türlü sıkıntılarla karşılaşacağınızı da aklınızdan çıkarmayın.

Her şeyi dışarı çıkmadan yapabilmeyi sağlayan müthiş uygulamalar var.

Bu sayede profesyoneller eşliğinde spor yapabilir, online sanat etkinliklerine katılabilir ve dünyanın her yerine sanal ortamda seyahat edilebilirsiniz. Çoğu ücretsiz olan ve evde çok keyifli vakit geçirmeyi sağlayacak bazı özel uygulamaları sizler için derledik:

Tubi TV: Herhangi bir yere abone olmadan, para ödemeden ve hukuki sorunları endişe etmeden film ve TV dizisi sunan pek çok uygulama var. Bunlardan biri de Tubi TV. Aksiyondan komediye, korkudan çizgi film ve bilim kurguya kadar yüzlerce popüler filmi ücretsiz izleme imkanı sunan uygulama her hafta yeni filmlerle zenginleştiriliyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yasadışı bahis oynarken çarpıldılar 27 Mayıs 2020 | 88 Okunma Evde sıkılmak yok 23 Mayıs 2020 | 28 Okunma 1.000 TL’ye alınacak en güçlü 5 telefon 16 Mayıs 2020 | 514 Okunma Yaklaşana kızan teknolojiler 09 Mayıs 2020 | 28 Okunma Teknolojik anneler 05 Mayıs 2020 | 48 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar