Ara seçim!..

SİYASET gelecek okumasını bir süredir HDP’lilerin dokunulmazlıklarının kalkması ve milletvekilliklerinin düşmesine odakladı. Kobani olayları nedeniyle yeniden başlatılan soruşturma kapsamında 7 milletvekili hakkında fezleke hazırlanması dikkatlerin...

SİYASET gelecek okumasını bir süredir HDP’lilerin dokunulmazlıklarının kalkması ve milletvekilliklerinin düşmesine odakladı.

Kobani olayları nedeniyle yeniden başlatılan soruşturma kapsamında 7 milletvekili hakkında fezleke hazırlanması dikkatlerin odaklanmasındaki en önemli neden.

Gerekçeleri de bunun sandığı tetikleyeceği…

Şöyle ki…

TBMM’de fezlekeler üzerinde bir grup milletvekili ile sohbet ederken, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, şu soruyu yöneltti:

“İktidar partisi seçim mi istiyor? Eğer öyle ise bize düğün bayram… AK Parti’den 4 bakandan boşalan milletvekilliklerini alırız; Millet İttifakı’nın ne olduğunu bir daha görürler…”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kapanma olmayacak... 29 Kasım 2020 | 640 Okunma "Cov-Dur" geliyor… 27 Kasım 2020 | 758 Okunma Erdoğan'ın yeni yol haritası 26 Kasım 2020 | 1.308 Okunma Paratonerin görev istifası 25 Kasım 2020 | 1.197 Okunma Büyükkentler evde Anadolu hastanede... 24 Kasım 2020 | 495 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar