M.Necati Özfatura
M.Necati Özfatura Türkiye

Dengeler değişecek

13 Ağustos 2017 | 283

Osmanlı, Ehl-i Sünnet itikadından ve İslam vatanından asla taviz vermedi. Ama CHP taviz verdi. AK Parti taviz vermeyince emperyalist güçler çıldırdılar. ABD ve AB 15 Temmuz destanı sonrası kaybettiği gücünü Kılıçdaroğlu liderliğinde çeşitli yollarla tekrar ele geçirmek istiyor. “CHP’nin misyonu Suriye ve Irak başta olmak üzere Ortadoğu ve İslam dünyasının bölünmesini temin için çalışmaktır.” Emperyalist güçlere ilk defa “hayır” diyen Güvenlik Konseyine “Dünya beşten büyüktür” diyerek kafa tutan bu güçlerin çifte standart “münafık” olduğunu söyleyen Erdoğan’ı içerde ve dışarda devirmek isteyenler ittifak halindeler.
Müslümanlara son yıllarda en büyük zararı veren katil Bağdadi öldü. Katlettikleri yüz binlerce masumun hesabını nasıl verecek? Kadir Gecesi Ayasofya Camiinde sabah namazı için ezan-ı şerifin okunmasına tepki gösterenler Haçlı Seferlerinde İstanbul’u işgal ettiklerinde Ayasofya’da fahişeleri dans ettirdiler.
2017 yılının Bilderberg Toplantısı Washington’a 40 km uzaklıkta Virginia eyaletinin Chantilly kasabasında yapıldı. Bilderberg Toplantısı 1954 yılında ilk defa Hollanda’nın Oosterbeek kentinde Hotel De Bilderberg’te yapıldığı için bu isim ile anılır. Dış politika uzmanlarına göre Bilderberg dünyanın gizli hükûmetidir. Siyonizm emrinde masonik bir kuruluştur. Bu toplantıya kadınlar katılmaz. Katılan kişiler ise bu toplantıda konuşulan ve alınan kararları asla ve asla açıklayamazlar. Bu toplantıda hangi ülkede ekonomik kriz, darbe, iç savaş, savaş ve ne tür karışıklıklar yapılacağı kararlaştırılır. Geçmişte Demirel, Ecevit ve Mesut Yılmaz Bilderberg Toplantısına katılmışlardı.
Türkiye’de darbeler, iktidar değişikliği burada kararlaştırılır. AK Parti iktidarı devrinde Bilderberg’e 2003-2017 arasında katılan olmamıştır. 2017 Bilderberg toplantısına katılanların bazısı; NATO Genel Sekreteri Jons Stoitenberg, IMF Başkanı Christine Lagarte, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı H.R. Master, ABD Senatörü Lindsey Graham, eski AB Komisyon Başkanı Jose Manuel Barosso, eski ABD Dışişleri Bakanı Yahudi Henry

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER