Tek soruda nakavt oldu

Habertürk'te Hande Sarıoğlu'nun sunduğu 'Spor Saati' programında Trabzonspor- Galatasaray karşılaşmasında Ömer Bayram'ın rakibine attığı tokat tartışılıyordu.

Altaylı, Bayram'a verilen sarı kartın doğru olduğunu söyledi. Aslında kırmızı kartlık hareket!
Daha sonra Sarıoğlu, "Aynı hareketi Emre Belözoğlu yapsaydı yorumunuz ne olurdu?" diye sorunca Altaylı çok sinirlendirdi. Sarıoğlu, daha önce bu programda Emre'yi çok eleştirdiklerini ve bu sorunun sorulmasının tarafsızlık adına gayet doğal olduğunu açıklamaya çalıştı, "Empati kurmaya çalışın" dedi. Altaylı, Emre'nin daha kötü davranışlarda bulunduğunu, küfür ettiğini belirtti. Sarıoğlu da "Ömer de İngilizce küfür etti, görmediniz mi?" diye karşılık verdi. Görmediğini ve bu sorunun kendisine hakaret olduğunu iddia eden Altaylı, "Ben empati mempati anlamam. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Düğün konvoyu F1 pisti’nde yapılsın 23 Ekim 2020 | 58 Okunma İmamoğlu’nu eleştirmek için 2023’ü mü bekleyeceğiz? 22 Ekim 2020 | 361 Okunma Taksim’i hafızalardan silme ve rant projesi 21 Ekim 2020 | 336 Okunma Otopark vaatleri neydi? Nasıl devam ediyor? 20 Ekim 2020 | 196 Okunma Berlin döneri daha mı iyi? 19 Ekim 2020 | 172 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar