Sahurda Rap İlahi ile coşan teyze

Her yıl olduğu gibi bu Ramazan'da da atv'de yayınlanan Nihat Hatipoğlu programları büyük ilgi görüyor...

Hatipoğlu'nun kendine has güzel anlatımının yanı sıra izleyicilerin yönelttiği efsane sorular da programın çok izlenmesini sağlıyor.
"Erkeklerin kadınlar gibi babet çorap giymesi caiz mi?", "Kuaförüm, mesleğim gereği ağda yapıyorum. Orucuma zarar verir mi?", "Botoks yaptırmak orucu bozar mı?", "Komşu kızına yürümek günah mıdır?", "Çağrı filminde Hz. Hamza'yı oynayan Anthony Quinn'in mezarına gidip dua etmemizde sakınca var mı?" gibi birçok enteresan soru yöneltiliyor. Hatipoğlu da konukları sabırla dinleyip birçok soruya ayet ve hadislerle tatmin edici cevaplar veriyor.
Hatipoğlu'na en son sahur programında bir izleyici, "Ben küçüklüğümden beri Türkiye'deki ünlü birini çok seviyorum. 10 yıldır bu programı izliyorum, bu soru daha önce sorulmadı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Acun’un sunucusu Atatürk’e hakaret etti 22 Mayıs 2019 | 83 Okunma Tarihi kazananlar yazar 21 Mayıs 2019 | 66 Okunma Eurovision’un asıl kazananı Filistin 20 Mayıs 2019 | 72 Okunma İki ara tatil iyi mi oldu? 17 Mayıs 2019 | 98 Okunma Porno sitesine reklam veren siyasetçi 16 Mayıs 2019 | 3.272 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar