Şahan o küçük, masum köy evini göstersene!

Şahan Gökbakar Marmaris'teki villasının önüne izinsiz iskele yaptırmasıyla ilgili çıkan haberlere tepki göstermiş. Haberler asılsızmış! Kaçak yapı diye işlem başlatılmamış. Kaz...

Şahan Gökbakar Marmaris'teki villasının önüne izinsiz iskele yaptırmasıyla ilgili çıkan haberlere tepki göstermiş. Haberler asılsızmış! Kaçak yapı diye işlem başlatılmamış. Kaz Dağları yok olmasın dediği günden beri kötüleme ve iftira kampanyalarının hedefi oluyormuş. Hem haberlere konu olan yer tek katlı küçük bir köy eviymiş. İskele de 20 m2 civarında masum bir iskeleymiş.

Vay Şahan vah, ne çok üzmüşler seni! Oysa o 'masum' iskeleye ve evinin önüne "Özel mülktür girilmez" levhaları asarken pek bir hevesliydin! Ayrıca şu küçük, masum köy evinin fotoğraflarını paylaşabilir misin? Uzaktan hiç de köy evi gibi gözükmüyor da!

Kaçak yapılaşma için henüz işlem başlatılmadıysa bu yapılanın yanlış olduğu anlamına gelmez. Belediye, Şahan'ın evinin önüne önce kum döküp özel bir kumsal yaratmasını, iskele kurup deniz ve kumsalla birlikte kendi özel mülküne katmasını görmedi ya da görmezden geldiyse... Bürokrasi ağır hareket ettiyse bu Şahan'ı haklı çıkarmaz. Başka mülk sahiplerinin aynı hatayı yapması da Şahan'ı hak sahibi yapmaz!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tunus 15 Temmuz’u örnek aldı 28 Temmuz 2021 | 112 Okunma 17 milyon insan neyi bekliyor? 26 Temmuz 2021 | 114 Okunma ABD’den fon alıyor ama çok muhalif! 24 Temmuz 2021 | 162 Okunma Amerika ve AB karşı çıkıyorsa doğru yoldayız! 23 Temmuz 2021 | 75 Okunma 5 bin TL’ye çalışacak şoför bulunamıyor 21 Temmuz 2021 | 189 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar