Pizzacı skandalı!

Türkiye'de yaklaşık 600 şubesi bulunan büyük bir pizza şirketinin şubesinde çekildi bu görüntü! Videoda şubenin arka tarafına ya da bahçesine çıkarılan, üzerlerinde müşterilerin yemek...

Türkiye'de yaklaşık 600 şubesi bulunan büyük bir pizza şirketinin şubesinde çekildi bu görüntü!
Videoda şubenin arka tarafına ya da bahçesine çıkarılan, üzerlerinde müşterilerin yemek yediği pizza tahtaları ya da pizzaların hazırlandığı metal tabak veya tepsilere benzeyen şeyler yere atılıyor.
Bir şube çalışanı da yerlere atılanları tazyikli suyla yıkıyor.Sosyal medyaya düşen videoda bu iğrenç yıkama işlemini yapan kişinin firmanın resmi personel kıyafetlerini giydiği görülüyor. Ve bu kişi yerde yıkadıklarını bir süre sonra içeriye götürüyor!
Dün bu yazıyı yazdığım saatlerde konuyla ilgili firmadan henüz bir açıklama gelmemişti! Olayın detayı ya da perde arkası farklı da olabilir. Ancak bu görüntüler bile insana "Yok artık" dedirtiyor!
"Üstüne bir de lavaboda yıkanır, tertemiz. Basınçlı su ile yıkamak iyidir" diye yorum yapanlar da oldu iyi mi? Ancak bu işlem sonrasında tekrar yıkandığına dair iyimser olabilecek bir kanıt yok!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan Nobel’i hak etmiyor mu? 24 Eylül 2022 | 72 Okunma Ruslar da Türkiye’ye kaçıyor! 23 Eylül 2022 | 97 Okunma Oktay Kaynarca kendini adamış! 22 Eylül 2022 | 382 Okunma Palamut fırsatçılığı! 21 Eylül 2022 | 305 Okunma Pizzacı skandalı! 20 Eylül 2022 | 373 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar