Oktay Kaynarca kendini adamış!

Sabah Gazetesi Yazarı Mevlüt Tezel'in bugünkü (22.09.2022)''Oktay Kaynarca kendini adamış!'' başlıklı yazısı.

ATV'nin dizisi 'Ben Bu Cihana Sığmazam' daha ilk bölümünde hem Total hem AB hem de AB ve ABC izleyici kategorilerinde birinci oldu. Tulum çıkardılar! Bir dizinin üç kategoride birden birinci olması büyük başarı.
Bu başarının ardında büyük bir emek ve ekip ruhu var.
Güzel Adamlar Medya'nın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Onur Tan'ın oturduğu dizi için uzun bir ön hazırlık çalışması yapılmıştı.
İstanbul çekimlerinin ardından hikâyenin yurt dışında geçen bölümlerini çekmek için tarihi İpek Yolu'nun başkentleri Semerkand ve Buhara'ya gidildi. Kostümden mekânlara birçok detay üzerinde titizlikle çalışıldı.


Dizide, aksiyon ve maceranın dışında izleyicinin merakını sürekli diri tutan, söyleyecek sözü ve mesajları olan etkileyici bir hikâye var.
Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş gibi değerli kalemler başarılı bir senaryo ortaya çıkarmışlar.
Dizi aynı zamanda Ebru Özkan Saban, Pelin Akil, Hakan Karahan, Ragıp...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Emlakçıların kira oyunları! 03 Ekim 2022 | 180 Okunma İngiltere’de seks işi yapan öğrenciler arttı! 01 Ekim 2022 | 761 Okunma Cem, Şahan ve Yılmaz ihanet mi etti? 30 Eylül 2022 | 127 Okunma Geleneksel sporların olimpiyatı 29 Eylül 2022 | 40 Okunma Dans edeni tehdit eden belediye başkanı! 28 Eylül 2022 | 125 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar