Nedir Madonna’nın çektiği?

İsrail'deki Eurovision Şarkı Yarışması'na konuk sanatçı olarak katılan Madonna, iki dansçısını İsrail ve Filistin bayrağı bulunan kostümlerle sahneye çıkartmıştı..

Ve bu olay gündem olmuştu.
Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz'ın sunucusu Ece Erken de programında; Madonna'nın protestosunu yorumlarken "Madonna'ya birçok boykot ve tehdit geldi, ona rağmen gitti. Ama Madonna'nın birinci olamaması çok acayip değil mi?
Madonna'sın ya, ne yapsan olur yani" dedi. Madonna'nın yarışmacı olarak katıldığını sanan Ece Erken, İsrail'in 23'üncü olmasını da buna bağladı. Program partneri Bircan Bali de, Ece Erken'i "Evet kesinlikle öyle" diyerek destekledi.
Ve her iki sunucu da sosyal medyanın diline düştü, epeyce dalga geçildiler.
Daha sonra ikiliden bu gafı savunan bir açıklama geldi. Bircan Bali, "Her şeyi bilmek durumunda değiliz yani. Madonna gibi. Bana ne yani İsrail'deki yarışmaya katılmış, katılmamış. İsrail'de olan projeyi koşturmayacağım" dedi. Ece Erken de bu açıklamaya katılarak onayladı.


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tuvana iyi başladı kötü bitirdi 20 Şubat 2020 | 217 Okunma Diren Weasley, yanındayız 19 Şubat 2020 | 34 Okunma Efsane devam eder mi? 18 Şubat 2020 | 76 Okunma Daha önce neredeydiniz? 17 Şubat 2020 | 78 Okunma Krizi fırsata mı çevirdi? 14 Şubat 2020 | 113 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar