Ne vereyim abime!

İngiltere'de Kraliyet Ailesi'ni reddeden Prens Harry, otobiyografik kitabı 'Spare' çıkmadan önce çok ama çok konuşulan kitaptan bazı bölümlerin sızdırılması kitap çok satsın diye...

İngiltere'de Kraliyet Ailesi'ni reddeden Prens Harry, otobiyografik kitabı 'Spare' çıkmadan önce çok ama çok konuşulan kitaptan bazı bölümlerin sızdırılması kitap çok satsın diye yapılmıştı. Ve bu strateji tuttu.
Spare, İngiltere'de satışı çıktığı ilk gün; ciltli, e-kitap ve ses formatları dahil olmak üzere 400 bin kopya sattı ve ülkede kurgusal olmayan kitap kategorisinde en hızlı satan kitap haline geldi.
Amazon'un kurgusal olmayan kitaplar listesinde bir numaraya çıktı.Bu kitap daha çok rekor kırar. Çünkü Kraliyet Ailesi'ne dair birçok sır ortaya çıktı.
Harry, kitapta "Benden iki yaş büyük olan Willy varisti, bense bir yedek parçaydım...
Willy'e bir şey olması ihtimaline karşı dünyaya getirildim... Dikkatleri abiden saptırma ve gerektiğinde kendisine yedek parça sağlamak için. Bu parça bir böbrek, kan veya kemik iliği nakli olabilir" dedi.
Kraliyet'in devamı için böyle bir planın olması doğal. Tahtın varisleri aynı anda aynı uçağa...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Köpeklere reflektör takmak doğru mu? 30 Ocak 2023 | 284 Okunma Akıllı tepe lambası işe yarar mı? 28 Ocak 2023 | 397 Okunma Ekran bağımlılığına 7 çözüm 27 Ocak 2023 | 209 Okunma En çok abartılan filmler 26 Ocak 2023 | 673 Okunma O kulak ne çok çekilirdi! 25 Ocak 2023 | 64 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar