Millilere İzlanda’da büyük ayıp

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın İzlanda'da pasaport kontrolünde saatlerce tutulması ve medyaya konuşurken kaptan Emre Belözoğlu'na bir İzlandalının mikrofon yerine bulaşık fırçası tutması büyük terbiyesizlik...

İzlanda gazetesi Morgunbladid'in aktardığı iddiaya göre kafilenin bekletilmesinin gerekçesi; uçuşun, onaylanmamış bir havaalanı olan Konya'dan gerçekleştirilmiş olması. Bu iddia doğru bile olsa bizim kafilenin ne amaçla İzlanda'ya gittiği bilinmiyor mu? Futbolcularımıza mülteci muamelesi yapılması büyük ayıp. İzlanda Futbol Federasyonu'ndan bu rezilliğe hemen orada nokta koyacak bir yetkili yok muydu?
Emre'ye fırça tutan kişinin olaydan önce aynı fırçayı yüzüne tutup kendi kendine konuştuğunu gösteren başka bir görüntü daha var. Yani bu kişi ya biraz kafadan kontak ya da saçma şakalar yapan bir ergen.
Elbette bu tür ayıplara tepkimizi ortaya koyacağız ama sosyal medyada kopan fırtınaya bakılırsa yarın Türkiye ve İzlanda arasında savaş çıkacak!

KONYA'DA YAŞANAN

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Başkan tüp mü patladı? 17 Temmuz 2019 | 7 Okunma İnsan bir kere ölür 16 Temmuz 2019 | 23 Okunma Eskiden S-400 için darbe yaparlardı! 15 Temmuz 2019 | 46 Okunma Ezelim paraları hunharca 12 Temmuz 2019 | 59 Okunma Dilenciler çocuk kiralıyor 24 Haziran 2019 | 88 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar