Mehmet Ali’nin yaptığı DM’den yürümek mi, taciz mi?

'Karpuz' isimli şarkısı ile popüler olan sosyal medya fenomeni Ece Ronay, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in mesajlarını ifşa etti. Ve Erbil'in tacizine ve psikolojik şiddetine maruz kaldığını iddia etti. Erbil defalarca...

'Karpuz' isimli şarkısı ile popüler olan sosyal medya fenomeni Ece Ronay, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in mesajlarını ifşa etti. Ve Erbil'in tacizine ve psikolojik şiddetine maruz kaldığını iddia etti.
Erbil defalarca ölümden dönmesine, ilerlemiş yaşına rağmen Instagram'dan, DM'den genç kızlara yürümeye devam ediyor. Huylu huyundan vazgeçmiyor.Öte yandan Ece, bu ifşa olayından önce Erbil'i klibinde oynatmış, onunla buluşup fotoğraf çektirmiş. İfşa ettiği mesajlarda bile ünlü şovmen ile uzun uzun mesajlaştığı anlaşılıyor. Erbil ise "Beş kuruş para almadan Ece'nin klibinde oynadım" diyor. Kısacası ikilinin arasında bir samimiyet oluşmuş. Tabii bu samimiyetin derecesini bilmiyoruz.
Ece, babası yaşındaki Erbil'in çapkın biri olduğunu, genç kızlara DM'den yürüdüğünü biliyordu herhalde. Erbil ile de hayatın anlamını, kitapları, sanatı vs. konuşacağını mı sanıyordu?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cem Garipoğlu’nun mezarı açılsın mı? 26 Ekim 2021 | 404 Okunma İngiltere’de raflara perde çekildi, Almanlar kuyrukta 25 Ekim 2021 | 260 Okunma Bursa büyük değişimi nasıl başardı? 23 Ekim 2021 | 105 Okunma Başkan Erdoğan yine haklı çıktı 21 Ekim 2021 | 262 Okunma Özlem Gürses yalancı çoban mı? 20 Ekim 2021 | 370 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar