Magandaya cezayı halk mı kessin?

Ankara'nın Mamak İlçesi Demirlibahçe Mahallesi'nde yüksek sesle müzik dinlediği ve cadde ortasında sürekli drift yaptığı için sürücüye sinirlenen mahalle sakinleri, aracı durdurdu. Sürücü...

Ankara'nın Mamak İlçesi Demirlibahçe Mahallesi'nde yüksek sesle müzik dinlediği ve cadde ortasında sürekli drift yaptığı için sürücüye sinirlenen mahalle sakinleri, aracı durdurdu.
Sürücü aracından çıkarılıp darp edildi ve ardından mahalle sakinleri aracı devirdi.
Darısı diğer gürültü magandalarının başına! İtiraf ediyorum ben bu haberi okurken keyif aldım! Gürültü magandalarına birileri 'dur' demeliydi!
Polisler, bekçiler ve zabıtalar yasaları uygulamazsa Mamak'ta olduğu gibi 'halk mahkemesi' kurulur ve ceza kesilir. O maganda bir daha o mahallenin yanından bile geçmez!Ülkemizde büyük gürültü sorunu var. Sokak düğünleri, driftçilere, egzoz bağırtan motorculara, gecenin ikisinde uyuyan insanlara otomobilinden yüksek sesle müzik dinleten sürücüler gibi; sabah erkenden işe ve okula gidecekleri, bebekli aileleri, yaşlıları umursamayan bir kitle var.
Özellikle İstanbul'da kafe ve bar vs. eğlence mekanları Beşiktaş, Kadıköy, Beyoğlu ve...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tavuk kanatla 38 bin TL’lik şarap içilir mi? 06 Ağustos 2022 | 314 Okunma Ay yıldızlı forma mı NBA mi? 05 Ağustos 2022 | 73 Okunma Cem Yılmaz mı Ahu Yağtu mu haklı? 04 Ağustos 2022 | 195 Okunma Altı kedisi olan kızıma iş ve koca bulun! 03 Ağustos 2022 | 211 Okunma 120 vekili aynı uçağa bindirme fikri kimden çıktı? 02 Ağustos 2022 | 699 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar