Kuntz’u bir ayda Türk yaptık

A Milli Futbol Takımımız, Letonya'yı son saniyede bulduğu penaltı golüyle yenince teknik direktör Stefan Kuntz gözyaşlarına hakim olamadı. Nerede kaldı Alman soğukkanlılığı, duygularına hakim olma...

A Milli Futbol Takımımız, Letonya'yı son saniyede bulduğu penaltı golüyle yenince teknik direktör Stefan Kuntz gözyaşlarına hakim olamadı.
Nerede kaldı Alman soğukkanlılığı, duygularına hakim olma beceresi? Hocam sen bir Almansın ve biz seni Almansın diye getirdik!
Şaka bir yana Kuntz, 58 yaşında hayatında yaşamadığı stresi ve kaosu Türkiye'de gördü galiba.

Belki de sinirden ağladı! Kuntz'u bir ayda Türk yapmayı başardık galiba. Ne olursa olsun filozof Alman hoca, Şenol Güneş'in yapamadığını yaptı; Letonya'yı yendi!
Maçı izlemek ise tam bir eziyetti. Geriye düşünce işkence kabusa dönüştü. Zor da olsa son dakika penaltısıyla 97 yıldır yenemediğimiz Letonya'yı yendik. Böylece Letonya laneti de son bulmuş oldu.

ZORU...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kuntz’u bir ayda Türk yaptık 13 Ekim 2021 | 102 Okunma Tavlacı dayılar haklı mı çıktı? 12 Ekim 2021 | 200 Okunma Tamer mi, Nihal mi haklı? 11 Ekim 2021 | 611 Okunma Mehmet Ali’nin yaptığı DM’den yürümek mi, taciz mi? 09 Ekim 2021 | 98 Okunma Marketlerin marul oyunu! 08 Ekim 2021 | 178 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar