Kravatlı cani seri katil mi?

■ Önce kısa bir özet: 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun kravatlı katili Mustafa Murat Ayhan, evli iki çocuk babası. İnşaat mühendisi ve emlak ofisi sahibi. Ekonomik geliri...

■ Önce kısa bir özet: 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun kravatlı katili Mustafa Murat Ayhan, evli iki çocuk babası. İnşaat mühendisi ve emlak ofisi sahibi. Ekonomik geliri yüksek, iyi giyiniyor, gösterişi seviyor.
■ 48 yaşındaki Ayhan, felsefe, bilim-teknoloji meraklısı, kitap okuyor, Twitter'da Albert Camus, Oğuz Atay gibi sevdiği yazarların sözlerini paylaşıyor, Netflix izliyor ve kedisi var.
■ Anneler gününde kadınları yücelten tweet atan katil, çocuklarının eğitim hayatıyla yakından ilgili, örnek bir baba profili çiziyor! Çevresinde saygın bir iş insanı olarak biliniyor.

■ Yakınları tarafından çok nazik ve içine kapanık biri olarak tanınıyor. Bir arkadaşı Ayhan için "Hâlâ şoktayız. Mustafa bey son derece naif bir insan. Şu ana kadar hiçbir şekilde sinirlendiğine bile şahit olmadım" diyor.
■ Ama Ayhan, Azra'yı önce cinsel saldırıda bulunan, sonra boğup öldüren, cesedi parçalara bölüp ormanlık alanda...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Trafiği çözecekti daha kötü oldu 17 Eylül 2021 | 64 Okunma Kılıçdaroğlu’nun müzik listesi 16 Eylül 2021 | 144 Okunma ‘Devlet bize çocuğu gibi bakıyor’ 15 Eylül 2021 | 65 Okunma James Come to Turkey 14 Eylül 2021 | 39 Okunma Bora Gencer’e mi güvenelim? 11 Eylül 2021 | 94 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar