Kraliçe Elizabeth bereketi!

Kraliçe II. Elizabeth'in ölümü bile İngiltere ekonomisine fayda sağlıyor! Turist sayısı ve Kraliyet Ailesi ile ilgili hediyelik satışlar hemen arttı. Kraliçe tarafından kullanıldığı iddia edilen...

Kraliçe II. Elizabeth'in ölümü bile İngiltere ekonomisine fayda sağlıyor! Turist sayısı ve Kraliyet Ailesi ile ilgili hediyelik satışlar hemen arttı.
Kraliçe tarafından kullanıldığı iddia edilen ilginç ürünler de internetten satışa çıktı.
Örneğin bir satıcı, Kraliçe'nin iki adet gerçek boyutlu balmumu heykelini tanesi 15 bin 900 dolara satışa çıkardı.
Kraliçe tarafından kullanıldığı iddia edilen bir çay poşeti ise eBay'de 12 bin dolara satışa çıkartıldı!
Çay poşetinin 1998'de Windsor Kalesi'nden kaçırıldığı iddia ediliyor. İlanda 'Bu, 1998'in sonlarında CNN'de görmüş olabileceğiniz çay poşeti. Tarihin bir parçasına sahip olun! Paha biçilemez!' yazıyor.Tahta geçeli birkaç gün olmasına rağmen Kral III. Charles'ın da yeni hediyelik eşyaları piyasaya sürüldü.
Yeni kralın yüzünün yer aldığı kupa, bayrak, buzdolabı mıknatısı, anahtarlık ve tişört gibi ürünlerin internetten satışları başladı.
Kraliçenin hayata veda etmesi Antalya ve...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dans edeni tehdit eden belediye başkanı! 28 Eylül 2022 | 51 Okunma ‘N’olmuş yenildiysek yaaaa’! 27 Eylül 2022 | 90 Okunma Erdoğan Nobel’i hak etmiyor mu? 24 Eylül 2022 | 78 Okunma Ruslar da Türkiye’ye kaçıyor! 23 Eylül 2022 | 103 Okunma Oktay Kaynarca kendini adamış! 22 Eylül 2022 | 385 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar