Köyün delisi

Renkli klipleri ve sürekli değiştirdiği stiliyle ilgi çeken ünlü şarkıcı Mabel Matiz'in yeni tarzını nasıl buldunuz? İki beden büyük ceket, ceketle uyumsuz renk ve tarzda sweatshirt, semazenlerin...

Renkli klipleri ve sürekli değiştirdiği stiliyle ilgi çeken ünlü şarkıcı Mabel Matiz'in yeni tarzını nasıl buldunuz?
İki beden büyük ceket, ceketle uyumsuz renk ve tarzda sweatshirt, semazenlerin taktığı külah, bele bağlanan kuşak ve deli pantolonu... Mabel, bohem, farklı bir tarz yakalayayım derken bizim köyün delisine benzemiş.

Bir zamanlar Beyoğlu'nda elinde direksiyonla dolaşan dayı geldi aklıma... Mabel bu tarzıyla elinde direksiyonla yürüyüp şarkı söylese eğlenceli bir klip olur aslında. Mabel de sever böyle değişik şeyleri.
Mabel, Twitter'da yeni tarzı için "Aşırı şekilden emmiye dönüşmek" diye yapılan yoruma "Şekilcilik yapmayalım+ emmileri sevelim, kıps" diye sempatik bir cevapla karşılık verdi.
Aslında 'onun altına bu olur mu', 'renkler hiç uyumlu değil' gibi yaklaşımlarla, kendimizi fena halde belli kalıpların içine sokmuyor muyuz? Giyim tarzımızda biraz kendimizi özgür bıraksak fena olmaz mı? Tabii Mabel gibi abartmadan!
Mabel...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kirpiler eşlerine nasıl yaklaşır? 27 Kasım 2021 | 418 Okunma İşte gerçek Squid Game! 26 Kasım 2021 | 138 Okunma Tuvaletten tweet yazması raslantı değil! 25 Kasım 2021 | 142 Okunma 5 dairesi var patlıcan kızartamıyor! 24 Kasım 2021 | 482 Okunma Adı gibi ‘Destan’sı bir dizi 23 Kasım 2021 | 125 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar