İstek parçanız batsın!

Türkiye, Ankara'da bir eğlence mekânında üç kişinin, istekte bulundukları parçayı farklı tarzda söyleyen müzisyen Onur Şener'i öldürmesini konuşuyor. Başka hangi ülkede istek parçası...

Türkiye, Ankara'da bir eğlence mekânında üç kişinin, istekte bulundukları parçayı farklı tarzda söyleyen müzisyen Onur Şener'i öldürmesini konuşuyor.
Başka hangi ülkede istek parçası yüzünden müzisyenler öldürülüyor acaba? Bizde o kadar çok ki! Düğünde, barda, meyhanede, pavyonda müşterinin istek parçasını söylemedi ya da Şener gibi farklı tarzda söylediği için birçok insan öldürüldü, yaralandı.
Özellikle düğünlerde damat ve gelinin akrabaları istek parçası yüzünden birbirlerini yaralıyor ya da öldürüyorlar.
Ne istek şarkısıymış! Ne kadar önemli meseleymiş!
Bülent Ersoy'dan Özcan Deniz'e, DJ Hakan Gündüz'den Filiz Akın'a birçok sanatçı istek şarkısını söylemedikleri için kurşunlandı, bıçaklandı!
Genelde bu saldırıları mafyatik kişiler yapar, lakin bu son olayda Şener'in ölümüne neden olanlar A.G., S.S. ve İ.K. kamu kuruluşlarında çalışıyormuş. Yani devletin memuru bu vandallar!
Zavallı Onur Şener'in belki bilmediği ya da tarzına uymadığı için farklı şekilde istek şarkısını söylediği için öldürülmesinin ardında az gelişmiş erkeklik duygusu yatıyor olabilir mi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sahte diplomalı kaç çalışan var? 28 Kasım 2022 | 163 Okunma Müzik yasağı doğru mu? 26 Kasım 2022 | 71 Okunma Üroloji hastasına 2025 yılına randevu! 25 Kasım 2022 | 235 Okunma Düzce depremde nasıl başarılı oldu? 24 Kasım 2022 | 133 Okunma Enflasyon bahane mi? 23 Kasım 2022 | 127 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar